Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Klinika Perkusyjna z Aaronem Spearsem

30 października 2017 | 01:00 - 31 października 2017 | 00:59

Aaron Spears

Klinika Perkusyjna z Aaronem Spearsem – poniedziałek 30.10.2017 godz.19.00 – sala widowiskowa

Jak wiecie majową imprezę z udziałem Aarona musieliśmy odwołać ze względu na dramatyczne okoliczności, ale tak jak obiecałam Aaron powraca i to szybciej niż się tego spodziewaliście!!! 🙂 To wspaniała okazja zobaczyć tego zjawiskowego perkusistę jeszcze raz i niepowtarzalna okazja dla tych którzy przegapili naszą epicką, trzydniową ucztę z Aaronem w Grodzisku Mazowieckim w 2013 roku!!!

Organizacja/kontakt: Emilia Benedykcińska – emilia.benedykcinska@gmail.com

Aaaron Spears to pochodzący z Waszyngtonu perkusista o gospelowych korzeniach, który swoje pierwsze muzyczne kroki stawiał grając w amerykańskich kościołach. Zwycięzca prestiżowego festiwalu Modern Drummer w 2006 roku szerszej publiczności dał się poznać dzięki udziałowi w lokalnym projekcie łączącym elementy jazzu, rocka i r’n’b o nazwie Gideon Band. Praca z zespołem otworzyla mu drzwi do współpracy z takimi gawiazdami jak James Brown ,Alicia Keys, Usher a także wyruszenie w trasę amerykańskiej edycji programu “Idol”.Rozpoczęcie współpracy ze światową gwiazdą r’n’b – Usherem – umożliwiło Aaronowi występowanie na największych scenach świata oraz w najchętniej oglądanych muzycznych przedswięwzięciach (Saturday Night Live, Gala rozdania nagród Grammy w 2005 roku podczas której wystąpił z Usherem w utwórze “Caught up” oraz z Jamesem Brownem wykonując legendarne “Sex Machine”). Podczas swojej kariery Aaron współpracował również z takimi artystami jak Chrisette Michele, Chaka Khan, Lil Wayne,Jordin Sparks, Carrie Underwood, Adam Lambert, The Backstreet Boys.

Aaron Spears jest znany również jako znakomity nauczyciel oraz ma duży wkład w edukację muzyczną. Wkrótce po sukcesie na MD 2006 otrzymał propozycję nagrania własnego DVD o nazwie Aaron Spears – Beyond the chops -Groove, Musicality and Technique które odniosło ogromny sukces i znalazło uznanie perkusistów i fanów na całym świecie. Jest endorserem między innymi takich marek jak Zildijan, REMO, DW oraz Vic Firth.

Bilety w cenie: 50 zł

KUP/REZERWUJ BILET

rezerwacja jest ważna przez 48 godz.w wypadku braku wpłaty i po upływie tego czasu jest anulowana

Kino Centrum Kultury

ul. Spółdzielcza 9

22 734 79 44 kino@centrumkultury.eu

Szczegóły

Początek
30 października 2017 | 01:00
Koniec:
31 października 2017 | 00:59
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl