Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Klinika perkusyjna – Eric Moore

19 października 2019 | 02:00 - 20 października 2019 | 01:59

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2019/Wrzesien/Probka2.2-1.jpg19 października, równo za miesiąc, po 5 latach od ostatniej bardzo udanej wizyty w grodziskim Centrum Kultury wystąpi ERIC MOORE!

Serdecznie zapraszamy na klinikę z legendarnym, amerykańskim perkusistą 19.10 o g.20.00 w Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki. Eric Moore, obecny perkusista popularnego włoskiego wokalisty Erosa Ramazzotti pojawi się w Grodzisku na jedynym takim pokazie perkusyjnym w Polsce!

Eric Moore grę na perkusji rozpoczął w wieku 4 lat udzielając się muzycznie w kościołach i grając muzykę gospel. Na codzień Eric występuje z włoskim piosenkarzem i autorem piosenek Erosem Ramazzotti oraz kalifornijską formacją SUICIDAL TENDENCIES – OFFICIAL wykonującą muzykę określaną jako hardcore punk i crossover thrash. Jest zdobywcą wielu prestiżowych, muzycznych nagród wśród których można wymienić Guitar Center Drum Off Champion w 2003 roku.

Eric Moore w trakcie swojej kariery współpracował między innymi z legendarną grupą (zdobywca nagrody Grammy) Sly [&] The Family Stone, oraz ikoną muzyki r’n’b Bobbym Brownem. Jest także cenionym nauczycielem gry na perkusji z wielką bazą fanów na całym świecie będąc jednym z najpopularniejszych i najaktywniejszych muzyków na Instagramie i Facebooku.

W 2014 roku wydał ciepło przyjętę przez fanów edukacyjne DVD “The experience”. Od tej pory Eric jest w trasie z programem swoich klinik i warsztatów wspieranych przez Drum Workshop Inc. (DW Drums).

Jest endorserem takich marek jak DW, Zildjian, Aquarian Drumheads.

Bilety w cenie: 60 zł

KUP BILET

rezerwacja jest ważna przez 48 godz.w wypadku braku wpłaty i po upływie tego czasu jest anulowana

Kino Centrum Kultury

ul. Spółdzielcza 9

22 734 79 44 kino@centrumkultury.eu

Szczegóły

Początek
19 października 2019 | 02:00
Koniec:
20 października 2019 | 01:59
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl