Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Klimakterium 2

24 listopada 2014 | 01:00 - 25 listopada 2014 | 00:59

Serdecznie zapraszamy 24.11.2014 na spektakl Elżbiety Jodłowskiej KLIMAKTERIUM 2 – czyli menopauzy szał

Spektakle o godz.17.00 i 20.30

 Wydawało nam się, że o klimakterium powiedzieliśmy już wszystko… Myliliśmy się! Elżbieta Jodłowska powraca z nowym hitem! „Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał” powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek – już nie młodych, ale jakże młodych.

 Wciąż walcząca z https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2014/wrzesien/Klimakterium2-promo.jpgnadwagą, ale już nie bezrobotna Pamela i Zosia, zaradna pani domu, starym zwyczajem przybywają świętować kolejne urodziny Maliny. Tym razem spotykają się w jej, dopiero co otwartym, pubie. Brakuje tylko Krychy, która też miała przybyć, ale… tego nie zdradzimy! Za to pojawia się, obdarzona liryczną duszą, Angela, która wraz z Maliną prowadzi interes. Gdzie zaś zbierają się tak różne kobiety, które tyle czasu się nie widziały i mają sobie wiele do powiedzenia, tam jest głośno, śmiesznie i zaczyna się zabawa!


 Ponad 1800 przedstawień „Klimakterium…i już” w ciągu 6 lat od premiery wyraźnie pokazuje, że kobieta wraz z jej problemami, to temat niewyczerpany. Nasze bohaterki ,,wyklęte wstały z poniżenia” i realizują to, o co tak walczyły w pierwszej części: udowadniają, że klimakterium to nie koniec świata, a dopiero początek nowego życia.

 Zupełnie nowe piosenki we wspaniałych aranżacjach i z zabawnymi tekstami, których nie można przestać nucić, złożone choreograficzne układy i ta niepowtarzalna energia, którą występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością. Częścią z nich spotkaliśmy się w „Klimakterium…i już!”, ale do tego zacnego grona dołączyły też nowe artystki, jedna lepsza od drugiej i wszystkie zupełnie znakomite. I każda z nich wnosi do spektaklu coś zupełnie niepowtarzalnego.


 Podczas spektaklu panie bawią się wyśmienicie – także te na widowni. I panowie ze zdumieniem stwierdzają, że coraz śmielej klaszczą i śpiewają ze wszystkimi. To prawdziwa terapia śmiechem – kojąca i skuteczna – pod jej wpływem nabieramy dystansu do siebie, innych, naszych zranień i lęków.  Bo „Menopauzy szał” ogarnia wszystkich, a zwłaszcza tych, którzy się tego zupełnie nie spodziewają.

Pamela Elżbieta Jodłowska/ Małgorzata Duda/ Maria WiniarskaMalina Anna Korcz/ Ewa Cichocka/ Joanna Jeżewska/ Elżbieta Jarosik/ Katarzyna KozakZosia Elżbieta Okupska/ Grażyna Zielińska/ Elżbieta Panas/ Ludmiła Warzecha/ Marzena Kipiel-SztukaAngela Małgorzata Gadecka/ Renata Zarębska/ Anna Wojton/ Ewa ZłotowskaSpektakle o godz.17.00 i 20.30

Bilety w cenie: 90 zŁ

Kino Centrum Kultury

ul. Spółdzielcza 9

22 734 79 44  kino@centrumkultury.eu

Szczegóły

Początek
24 listopada 2014 | 01:00
Koniec:
25 listopada 2014 | 00:59
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl