Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Klasyka w Parku – “Rejs dookoła Świata”

25 lipca 2021 | 16:00 - 17:00

Zapraszamy 25.07.2021 o g. 16.00 do Parku Skarbków na “Rejs dookoła Świata” z Mieszko Brass Band a wszystko w ramach Klasyki w Parku

Od wielu sezonów zespół gra na całym świecie, są profesjonalistami dającymi Państwu możliwość relaksu i zabawy przy mistrzowsko granej na żywo muzyce rozrywkowej.

Muzycy występują na co dzień w teatrach, klubach jazzowych i na zagranicznych statkach pasażerskich, bawiąc i tworząc nastrój odpowiedni do każdego rodzaju muzyki. Mogą się poszczycić uczestnictwem w takich wydarzeniach jak oficjalne przyjęcia w Pałacu Prezydenckim i Ambasadzie Brytyjskiej, imprezy firmowe np. w Danone, czy akcje społeczne organizowane przez WOŚP, PCK i inne instytucje.

Kierownikiem muzycznym i menagerem zespołów jest Mieszko Winczowski, multiinstrumentalista od lat występujący na scenach warszawskich, a najczęściej można go było usłyszeć w teatrze muzycznym Sabat i big bandzie radia Jazz. Jako muzyk sesyjny nagrywał płyty ze sławami muzyki rozrywkowej i jazzowej. Ostatnie piętnaście lat Mieszko spędził na statkach pasażerskich, występując z sukcesami przed niezwykle wymagającą publicznością z całego świata.

Park Skarbków w Grodzisku Mazowieckim ul. 3 Maja/Okulickiego

Wstęp wolny

Szczegóły

Date:
25 lipca 2021
Czas:
16:00 - 17:00
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Centrum Kultury
support: estinet.pl