Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Klasyka w Parku – “Polskie przeboje”

11 czerwca 2023 | 16:00 - 17:00

W ramach Klasyki w Parku zapraszamy Państwa w niedzielę 11 czerwca o godz. 16.00 do uczestnictwa w koncercie z polskimi przebojami.

Wystąpią:

Dagmara Jaworska – grodziszczanka, którą można oglądać w programach m.in “Jaka to melodia”,  występowała równiez podczas koncertowej trasy Lata z Radiem a oprócz tego występuje podczas koncertów i wydarzeń muzycznych, które są emitowane w telewizji. Dagmara Jaworska prowadzi również cieszącą sie ogromnym zainteresowaniem Mediatekową Grupę Wokalną.

Fabian Włodarek – absolwent Akademii Muzycznej w Warszawie, na co dzień związany jest z warszawskimi teatrami: Teatrem Nowym Krzysztofa Warlikowskiego, Teatrem Ateneum, Rozmaitości, Dramatycznym, Studio, 6 Piętro oraz wrocławskim Teatrem Współczesnym. Od wielu lat jest także stałym członkiem zespołu programu telewizyjnego ,,Jaka to Melodia?”, gdzie gra na instrumentach klawiszowych.

Park Skarbków w Grodzisku Mazowieckim

W przypadku deszczu koncert odbędzie się w Mediatece, gdzie obowiązywac będa wejściówki, wydawane na pół godziny przed koncertem na podstawie Karty Mieszkańca Grodziska Mazowieckiego

Szczegóły

Date:
11 czerwca 2023
Czas:
16:00 - 17:00
:
,

Miejsce

Park Skarbków
support: estinet.pl