Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Klasyka w Parku – “Między ciszą a ciszą…”.

16 sierpnia 2015 | 02:00 - 17 sierpnia 2015 | 01:59

 

Serdecznie zapraszamy do Parku Skarbków na  koncert z cyklu “Klasyka w Parku” 16.08.2015 o godz.16.00 – koncert p.t.  “Między ciszą a ciszą…”.

Koncert cieszących się od lat wielką popularnością piosenek Grzegorza Turnaua takich jak: “Cichosza”, “To tu, to tam” czy “Bracka”.

Wystąpi dla Państwa dwójka doskonałych wokalistów:

Judyta Nowak-Labuń – młoda, bardzo utalentowana aktorka i wokalistka – absolwentka Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie przy Bednarskiej, na Wydziale Wokalnym. Posiada wielkie zamiłowanie do poezji śpiewanej. Jest laureatką konkursu “Pamiętajmy o Osieckiej”; otrzymała tam nagrodę przewodniczącej jury – Teresy Budzisz-Krzyżanowskiej. Jest wokalistką zespołu folkowego “Hambałena”, z którym nagrała swoją debiutancką płytę pt.”Turururu”. Jest również autorką tekstów wielu piosenek dla dzieci i młodzieży. Judyta Nowak-Labuń jest także czynną trenerką wokalną, kształcącą młodzież na warsztatach wokalnych.

Jerzy Grzechnik – wokalista, autor tekstów i muzyki. Zwycięzca Debiutów Opolskich w 2008 roku. Od 2007 roku występuje we wszystkich spektaklach w reżyserii Janusza Józefowicza wystawianych na scenie Teatru Studio Buffo,
grając m.in. główną rolę w legendarnym musicalu “Metro”. Znany z programów telewizyjnych takich jak “Przebojowa Noc”, “Złota Sobota” i “Jaka to Melodia”. Ćwierćfinalista piątej edycji programu “The Voice of Poland” w drużynie Edyty Górniak.

Włodzimierz Trzeciak jest absolwentem Akademii Muzycznej w Warszawie. Współpracował z Teatrem Wielkim – Operą Narodową w Warszawie, z Operą w Hamburgu w Niemczech, z Teatrem Balszoj w Moskwie, a także z Krajowym Biurem Koncertowym, z Warszawskim Towarzystwem Muzycznym oraz z wieloma aktorami scen warszawskich. Jest doświadczonym pianistą-akompaniatorem i pedagogiem.

Szczegóły

Początek
16 sierpnia 2015 | 02:00
Koniec:
17 sierpnia 2015 | 01:59
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl