Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Kino na leżakach – “Palm Springs”

10 lipca 2021 | 22:00 - 23:30

W wakacyjną sobotę lipca zapraszamy na kolejne spotkanie z Kinem na Leżakach w Parku Skarbków w Grodzisku Mazowieckim

10.07.2021 o g. 22.00 Palm Springs

komedia | 15+, Reż. Max Barbakow| 90min

Żyj, jakby jutra nie było!

Beztroski Nyles (Andy Samberg) i zadeklarowana singielka Sarah (Cristin Milioti) poznają się na weselu w Palm Springs. Sztywna impreza niespodziewanie odsłania swój wybuchowy potencjał, kiedy okazuje się, że oboje zostali uwięzieni w pętli czasowej i w kółko przeżywają ten sam dzień. W sytuacji na pierwszy rzut oka beznadziejnej, Nyles i Sarah odkryją, jakie możliwości daje całkowita wolność. Wspólnie zrealizują najbardziej szalone pomysły, by przy okazji przeżyć najbardziej odjechany romans wszech czasów.

Palm Springs to inteligentna i przezabawna komedia, która stała się rewelacją festiwalu Sundance. Film zebrał entuzjastyczne recenzje i ocenę bliską 100% na Rotten Tomatoes. To jeden z tych filmów, który chce się oglądać i oglądać – w kinie, z przyjaciółmi lub z ukochaną osobą. W rolach głównych Andy Samberg, gwiazda Brooklyn 99 i Saturday Night Live, oraz Cristin Milioti, znana z serialu Fargo czy Jak poznałem waszą matkę.

Palm Springs to komedia idealna na czasy, gdy wszystko wydaje się bez sensu i być może najlepszym rozwiązaniem jest szalona impreza.

WSTĘP WOLNY !!!

A takie mamy plany filmowe na ten sezon:

 

Szczegóły

Date:
10 lipca 2021
Czas:
22:00 - 23:30
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Centrum Kultury
support: estinet.pl