Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Kino na leżakach – “Parasite”

26 czerwca 2021 | 22:00 - 23:30

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na pierwsze w tym roku “Kino na leżakach” – wszystkie seanse odbędą się w Parku Skarbków a wstęp jest bezpłatny.

 

W ostatnią sobotę czerwca 26.06.2021 o g. 22.00 będziemy mieli przyjemność zobaczyć zdobywcę niemal trzystu nagród, m.in  Złotej Palmy w Cannes, czterech Oscarów (m.in. za najlepszy film i reżyserię) i Złotego Globu czyli film PARASITE

 
thriller, komedia 
Reż. Bong Joon-ho
Korea Południowa | 132 min

 „Parasite” to mistrzowska i trzymająca w napięciu opowieść, w której czworo ludzi bez przyszłości wpada na pomysł przekrętu doskonałego. Kierowca bez pracy, gospodyni bez domu, student bez kasy i dziewczyna bez perspektyw wspólnie stworzą perfekcyjny plan: jak w najkrótszym czasie stać się kimś i zająć miejsce bogaczy. W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, przechytrzą system i zawalczą o siebie. Nawet, jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jeszcze dozwolone, a tym, co absolutnie zabronione. Bong Joon-ho pokazuje, że prawie każdy marzy o lepszym życiu, awansie i szansie na sukces. Ale tylko niektórzy – dzięki nieposkromionej wyobraźni i braku skrupułów – są w stanie po to wszystko sięgnąć.

WSTĘP WOLNY !!!

A takie mamy plany filmowe na ten sezon:

 

Szczegóły

Date:
26 czerwca 2021
Czas:
22:00 - 23:30
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Centrum Kultury
support: estinet.pl