Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Kino na Leżakach-“NARZECZONY NA NIBY”

31 sierpnia 2019 | 02:00 - 1 września 2019 | 01:59

Ostatnie w tym roku Kino na Leżakach, zapraszamy 31.08.2019r o g. 21.00 do Parku Skarbków na film “Narzeczony na niby”

Premiera 12 sty 2018https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2019/Czerwiec/_BANER (7)-1.jpg
Czas trwania 110 minut
Produkcja Polska, 2018
Reżyseria Bartosz Prokopowicz
Obsada
    Julia Kamińska
    Piotr Stramowski
    Sonia Bohosiewicz
    Piotr Adamczyk
    Barbara Kurdej-Szatan
    Tomasz Karolak
    Dorota Kolak
    Mikołaj Roznerski

Przebojowa polska komedia romantyczna, którą w kinach obejrzało ponad milion widzów. W rolach głównych Julia Kamińska i Piotr Stramowski.

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2019/Czerwiec/narz2.jpgKarina zmaga się z trudnościami w pracy i nadciągającym ślubem własnej siostry. Aby krótko po „zerwaniu” nie igrać z matką tyranką przedstawia jej Szymona, który wjechał w jej samochód swoją taksówką. Cała heca jednak w tym, że Szymon zmuszony jest odgrywać Darka – byłego chłopaka Kariny z którym ta nadal pracuje.

Czy małe, niewinne kłamstewko może wymknąć się spod kontroli i doprowadzić do totalnej katastrofy? A może dopiero jak wszystko się w życiu rozpada, możliwe staje się poukładanie wszystkiego od nowa? Karina (Julia Kamińska) próbuje z całych sił stworzyć pierwszy szczęśliwy związek. Niestety mężczyzna (Piotr Adamczyk), któremu oddała swoje serce, wydaje się bardziej zainteresowany sobą, niż nią. Pewnego dnia jedno nieprzewidziane zdarzenie i jedno małe kłamstewko zamieni jej uporządkowane życie w prawdziwy emocjonalny rollercoaster. Szybko okaże się też, że każdy z bohaterów ma tak naprawdę coś do ukrycia. Gdy prawda wyjdzie na jaw, wszyscy będą musieli zrobić w końcu porządek w swoich związkach i w swoich sercach.https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2019/Czerwiec/narz1.jpg

Bardzo dobra gra Piotra Adamczyka, który nie miał jeszcze w dorobku takiej postaci. Gra bohatera doskonale, jest przeciwwagą dla pary, wokół której kręci się akcja całego filmu, jego zadaniem jest wprowadzać najsilniejsze elementy komediowe, a zarazem być tym, na którego tle budowana jest sympatia widza do Kariny i Szymona. Adamczyk  stworzył jedną z najbardziej wyrazistych kreacji w filmie.

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2019/Czerwiec/kino (5)-1.jpg

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2019/Maj/kino (3)-2.jpg

Szczegóły

Początek
31 sierpnia 2019 | 02:00
Koniec:
1 września 2019 | 01:59
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl