Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Kino na leżakach – “Miszmasz, czyli kogel-mogel 3”

24 lipca 2021 | 21:30 - 22:00

Zapraszamy na 24.07.2021 o g. 21.30 na „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” – czyli Kino na leżakach w Parku Skarbków w Grodzisku Mazowieckim 

komedia | 12+, Reż. Kordian Piwowarski| 93min

„Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” to ciąg dalszy przygód Kasi, ekscentrycznej rodziny Wolańskich i pozostałych bohaterów kultowych komedii „Кogel Mogel”. Główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą.

Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

Wstęp wolny !!

A takie mamy plany filmowe na ten sezon:

 

Szczegóły

Date:
24 lipca 2021
Czas:
21:30 - 22:00
:
,

Miejsce

Centrum Kultury
support: estinet.pl