Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Kino na Leżakach-“ALIBI.COM”

20 lipca 2019 | 02:00 - 21 lipca 2019 | 01:59

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2019/Czerwiec/ali.jpgZapraszamy do Parku Skarbków na  seans plenerowy w ramach KINA NA LEŻAKACH

20.07 o g. 21.30 “ALIBI.COM”

Czas trwania: 90 minuty
Gatunek: komedia
Reżyseria:Philippe Lacheau
Scenariusz: Julien Arruti, Pierre Dudan, Philippe Lacheau
Obsada:Philippe Lacheau, Elodie Fontan, Julien Arruti
Data premiery: 2017-07-21
Kraj produkcji:Francja
Dozwolony od: 12 +

Właściciel firmy zapewniającej alibi zdradzającym mężom i żonom niespodziewanie wpada w sidła miłości. A że jego wybranka Flo nienawidzi kłamstwa, Greg będzie musiał… skłamać i ukryć prawdę o swojej pracy. To rozpocznie lawinę wypadków i wpadek, której ofiarami padną nie tylko zakochani, ale i ich rodzice, klienci i współpracownicy Grega a nawet pewien niewinny pies…

 Twórcy przedstawiają historię prostą, ciekawą i z satysfakcjonującym finałem. Jak to w komediach romantycznych bywa, zakończenie jest od razu znane i oczywiste. Wcale to nie przeszkadza, bo droga, która do niego prowadzi, zapewnia kawał dobrej rozrywki.

Humor jest dość przystępny, różnorodny, uniwersalny i nigdy nie wchodzi na wulgarne.  Nie zawsze wszystko trafia w punkt, czasem są to rzeczy wywołujące uśmiech lub chichot, ale zdarzają się kapitalne sceny, które naprawdę wywołują salwy śmiechu. To chyba jest właśnie metoda na stworzenie dobrej komedii we współczesnym kinie. Nigdy nie uda się przecież osiągnąć poziomu ciągłego rozbawiania do łez.

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2019/Czerwiec/ali3.jpgTempo filmu jest zazwyczaj dobre, szybkie, więc na nudę nie ma co narzekać. Tak naprawdę cały czas coś się dzieje, a my jesteśmy raczeni kolejnymi zwariowanymi i śmiesznymi sytuacjami, które porządnie rozbawiają.

‌Alibi.com to dobra francuska komedia, która gwarantuje lekką, przyjemną rozrywkę z pokaźną dawką śmiechu. Nie jest doskonała, ale po seansie pozostają jedynie pozytywne wrażenia.

Dla wszystkich uprzedzonych – spokojnie, alibi.com nie uczy nas, że warto kłamać i jest to dobre. Wręcz przeciwnie, film jest genialną opowieścią o istocie prawdy, miłości i przebaczeniu, a wszystko to otoczone dawką porządnego humoru.

Wstęp wolny!!

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2019/Czerwiec/kino (2)-1.jpg

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2019/Maj/kino (3)-2.jpg

Szczegóły

Początek
20 lipca 2019 | 02:00
Koniec:
21 lipca 2019 | 01:59
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl