Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Kino dla seniora – „W jak morderstwo”

21 września 2022 | 13:30 - 15:00

Zapraszamy w środę 21 września o godz. 13.30 na Kino dla Seniora “W jak morderstwo”

Produkcja
Polska
Reżyseria
Piotr Mularuk
Gatunek
Obsada
Anna Smołowik, Paweł Domagała, Piotr Adamczyk, Rafał Królikowski
Długość
105 min

Trzymający w napięciu kryminał spod znaku Agaty Christie i błyskotliwa komedia w jednym. “W jak morderstwo” to świetne kino rozrywkowe z plejadą polskich gwiazd.

Spokojną Podkową Leśną wstrząsa morderstwo. Ciało ofiary, młodej kobiety, znajduje Magda (Anna Smołowik), gospodyni domowa i nałogowa czytelniczka kryminałów. Policyjne śledztwo prowadzi komisarz Jacek Sikora (Paweł Domagała). Niestety, brak mu zmysłu rasowego detektywa – ten ma Magda. Kiedy okazuje się, że ofiara miała na szyi wisiorek w kształcie litery “W”, należący do dawno zaginionej przyjaciółki Magdy, kobieta postanawia wyjaśnić tę sprawę na własną rękę. A to oznacza nieustanne wtrącanie się w pracę nieporadnego komisarza. Podejrzanych jest mnóstwo, poszlak niewiele. Tropy prowadzą do najbardziej szanowanych mieszkańców Podkowy, a nawet szejka Kataru… Czy Magdzie i Sikorze uda się dojść do prawdy i rozwiązać zagadkę tajemniczego morderstwa?

bilety w cenie 1 zł do kupienia w kasach kina, po okazaniu Grodziskiej Karty Mieszkańca, jedna osoba może odebrać maksymalnie dwa bilety w tej cenie

 

Szczegóły

Date:
21 września 2022
Czas:
13:30 - 15:00
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl