Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Kino dla Seniora – “Penguin Bloom: Niesamowita historia Sam Bloom”

19 października 2022 | 13:30 - 15:00

 

Zapraszamy 19 października o godz.13.30 na Kino dla Seniora i  znakomity film z genialną rolą Naomi Watts w niezwykłej historii Sam Bloom, której biografia stała się światowym bestsellerem przetłumaczonym na kilkadziesiąt języków.

Podnosząca na duchu opowieść o niesamowitej kobiecie oraz o sile i nadziei na największych życiowych zakrętach. Za ekranizacją tej chwytającej za serce historii stoi producentka takich hitów jak „Wielkie kłamstewka”, „Od nowa” oraz „Zaginiona dziewczyna”.

Sam Bloom, razem z mężem i trójką dzieci, wiodą szczęśliwe, pełne radości życie. Ona uwielbia sport, wodę i dalekie podróże, a on jest fotografem i uwiecznia niemal każdą wspólną chwilę. Podczas wakacji w Tajlandii, Sam ulega nieszczęśliwemu wypadkowi, który na zawsze zmieni jej życie. Nagle każdy dzień staje się dla niej wyzwaniem, a Sam traci wolę walki i optymizm, którym dotąd zarażała wszystkich wokół. Gdy zaczyna godzić się z myślą, że wszystko co najlepsze już za nią, w domu Bloomów pojawia się niespodziewany gość. To właśnie on pomoże Sam na nowo odkryć radość życia i obudzić nadzieję na to, co jeszcze przed nią.

bilety w cenie 1 zł do kupienia w kasach kina, po okazaniu Grodziskiej Karty Mieszkańca, jedna osoba może odebrać maksymalnie dwa bilety w tej cenie

Szczegóły

Date:
19 października 2022
Czas:
13:30 - 15:00
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Centrum Kultury
support: estinet.pl