Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Kino dla Seniora – “Doppelgänger. Sobowtór”

12 czerwca 2024 | 13:30 - 15:30

Zapraszamy 12 czerwca o godz.13.30 na “Doppelgänger. Sobowtór”

“Doppelgänger” to dramat psychologiczny z elementami thrillera i filmu szpiegowskiego. Film w reżyserii Jana Holoubka inspirowanym prawdziwymi historiami polskich agentów specjalnych PRL, którzy kradli cudzą tożsamość, budując na tym fałszywe relacje i swoją karierę szpiegowską.

Film przenosi widzów w czas przełomu lat 70-tych i 80-tych, a jego akcja rozgrywa się po dwóch stronach żelaznej kurtyny równocześnie. Hans Steiner (Jakub Gierszał) żyje w tętniącym życiem Strasburgu, korzystając z możliwości, jakie daje Zachód. Wtapia się w lokalną społeczność, jednocześnie prowadząc działalność szpiegowską. Jan Bitner (Tomasz Schuchardt) mieszka z rodziną w Gdańsku, pracuje w stoczni. Pozornie nic nie łączy obu mężczyzn, jednak przeszłość skrywa tajemnicę, która postawi ich przed koniecznością zmierzenia się z własnymi słabościami i namiętnościami. Obaj staną przed pytaniem dotyczącym swojej tożsamości.

Film trwa 2 godziny

Bilety w cenie 1 zł do kupienia w kasach kina, po okazaniu Grodziskiej Karty Mieszkańca, jedna osoba może odebrać maksymalnie dwa bilety w tej cenie. 

 

 

 

Szczegóły

Date:
12 czerwca 2024
Czas:
13:30 - 15:30
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Centrum Kultury
support: estinet.pl