Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Karnawałowe Kino dla Seniora “Kręcisz mnie”

30 grudnia 2019 | 01:00 - 31 grudnia 2019 | 00:59

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2019/Grudzien/kolko.jpg

Zapraszamy na karnawałowe Kino dla Seniora – 30 grudnia o g. 13.30  owacyjnie przyjęta przez widzów i krytyków (najwyższa nota 5/5 od „La Parisien”) hit prosto z francuskich ekranów “Kręcisz mnie”.

Czas trwania 1 godz. 45 minut

Zabawna, a przy tym wzruszająca, komedia romantyczna, w przekorny sposób nawiązująca do kultowych „Nietykalnych”. Historia bogatego playboya, który chcąc zdobyć serce ukochanej, udaje… niepełnosprawnego na wózku inwalidzkim. To, co z tego wyniknie, rozbawi do łez nawet największego ponuraka. „Rolling to You” to debiut reżyserski doskonałego aktora komediowego, Francka Dubosca, znanego polskim widzom z występu w przeboju „Asterix na olimpiadzie”. „Ten film to gwarancja dobrego humoru” – poleca komedię Avoir-alire.com.

Jocelyn jest odnoszącym sukcesy biznesmenem i niepoprawnym podrywaczem. Kiedy na pogrzebie matki poznaje śliczną Julie, postanawia ją uwieść, udając niepełnosprawnego! Kobieta daje się nabrać, a sprawy idą w pożądanym przez Jocelyna kierunku. Przynajmniej do momentu, gdy Julie przedstawia mu swoją starszą siostrę, „podobnie jak on” poruszającą się na wózku inwalidzkim. Jocelyn, który z miejsca zakochuje się w Florence, jest zmuszony kontynuować swoją zwariowaną maskaradę.

„Świetna komedia romantyczna. Elegancka, dobrze napisana, pełna zabawnych momentów. Najwyższa nota 5/5”
La Parisien

„Naprawdę śmieszny film. Duet Franck Dubosc i Alexandra Lamy po prostu błyszczy!”
Le Figaro

„Przekomiczny”
Premiere

„Ten film to gwarancja dobrego humoru”
Avoir-alire.com

Bilety w cenie: 1 zł – wydawane od 9 grudnia 2019r.

W tej cenie są bilety dla seniorów posiadajacych Grodziską Kartę Mieszkańca, jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 bilety w tej cenie

Kino Centrum Kultury

ul. Spółdzielcza 9

22 734 79 44 kino@centrumkultury.eu


Szczegóły

Początek
30 grudnia 2019 | 01:00
Koniec:
31 grudnia 2019 | 00:59
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl