Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Kabaret Limo – Ostatnie Pożegnanie

19 listopada 2014 | 01:00 - 20 listopada 2014 | 00:59

Kabaret Limo – Ostatnie Pożegnanie – 19 listopada godz. 19:00 – sala widowiskowa

Od września do grudnia trwa pożegnalna trasa Kabaretu LIMO pod tytułem “Ostatnie pożegnanie”.https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2014/wrzesien/limo.jpg

Poza samym programem kabaretowym, na fanów czeka wiele innych niespodzianek
– wszystko wyjaśni się już wkrótce a tymczasem kilka słów od Limaków na temat tego specjalnego i sentymentalnego programu:

31 grudnia 2014 roku Kabaret Limo kończy swoją działalność. Z tej okazji grupa wyrusza w swoją ostatnią trasę koncertową, by pożegnać się z widzami.

W programie znajdą się najbardziej popularne skecze i piosenki w historii kabaretu oraz tzw. piwniczniaki – takie, które ostatni raz widziały człowieka ponad dziesięć lat temu. Nie zabraknie także numerów powstałych w ostatnim okresie, które nie były dotąd prezentowane w telewizji i internecie. Wszystko to okraszone improwizacją, głupawką i seksapilem.

Jeśli więc chcesz zobaczyć łysiejącego Blachę albo Hitlera na żywo, bądź po prostu spędzić dwie godziny z Kabaretem Limo – przyjdź, bo to ostatnia taka szansa.

UWAGA: po koncercie możliwość zakupu różnych gadżetów okolicznościowych, koszulek, kartek, będzie też płyta Mriusha, DVD Stand-up Bez Cenzury

Bilety do nabycia:

Bilety w cenie:

55 zł przedsprzedaż

65 zł – w dniu występu

Kino Centrum Kultury

ul. Spółdzielcza 9

22 734 79 44  kino@centrumkultury.eu

Portal Kupbilecik

 

Portal Biletynakabarety.pl

Szczegóły

Początek
19 listopada 2014 | 01:00
Koniec:
20 listopada 2014 | 00:59
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl