Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

„Joga pod Klonem” w Parku Skarbków.

1 września 2012 | 12:00

„Joga pod Klonem” w Parku Skarbków.

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe warsztaty jogi i mały słodki poczęstunek z cateringu zdrowej żywności Macro Bios Bar! Na świeżym powietrzu na zielonej polanie pod Klonem w pięknym Parku im. hr. Skarbków spotkamy się w sobotę 01.09.2012 o godz. 10.00 (arena cyrkowa)*.
*jeśli pogoda nie dopisze i będzie padało warsztaty nie odbędą się.
    Zgłoszenia i informacje tel. 664 123 861    

 

INSTRUKTOR: OLA ADAMCZYK
WWW.ARTIAJOGA.PL LUB ZNAJDZIESZ NAS NA FACEBOOKU ARTIA JOGA http://www.facebook.com/pages/Artia-Joga/310605288961547?ref=hl

Uwaga!
Na zakończenie naszego warsztatu jogi przygotowaliśmy mały, słodki poczęstunek z Macro Bios Baru – kuchni innej niż wszystkie!! Macro Bios Bar – przygotowuje posiłki w oparciu o zasady makrobiotyki i dietetyki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (gotowanie według 5-ciu Przemian).
“Naszym celem jest Twoje zdrowie i dobre samopoczucie, szczupła sylwetka oraz pełnia sił witalnych. Jesteśmy tym, co jemy, a nasze zdrowie jest nierozerwalnie związane z jakością naszego pożywienia!”

Dowiesz się więcej odwiedzając Nas na stronie http://macrobiosbar.pl/ lub na Facebooku: Macro Bhttps://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2012/Sierpien/hatayogacdr.jpgios Bar

DLA KOGO WARSZTATY SĄ PRZEZNACZONE I CO BĘDZIEMY ROBIĆ?

Misją wydarzenia „Joga pod Klonem w Parku Skarbków” jest powrót do naturalnego, zdrowego i harmonijnego stylu bycia i  życia, w zgodzie ze sobą samym i światem.
Joga pomaga usunąć wewnętrzne bariery i daje nam siłę, aby móc utrzymać równowagę, spokój i koncentrację w konfrontacji z wyzwaniami codziennego współczesnego życia.
Jeśli się tylko zdecydujesz może Ci ona bardzo pomóc w odnalezieniu optymalnego stanu zdrowia, jak i pozwoli Ci powrócić do równowagi ciała i umysłu, jeśli została zachwiana. Na Naszych spotkaniach 25.08.2012 i 01.09.2012 połączymy jogę z ciekawą pogawędką o teorii zrównoważonego i zgodnego ze sobą stylu życia w dzisiejszych czasach, z których każdy może zaczerpnąć coś dla siebie. Zajęcia rozpoczniemy wykładem wprowadzającym, potem płynną sesją pozycji (asan) w połączeniu z oddechem i praktyką ćwiczeń: dna miednicy, punktów skupienia wzroku, mudr a na koniec cudowne doświadczenie bycia w sobie i odczuwania siebie tj. Joga Nidra.
Potrzeba głębokiej relaksacji i refleksji jest jedną z najbardziej naturalnych potrzeb współczesnego człowieka. Na co dzień pozostaje ona ukryta i od czasu do czasu, szczególnie w momentach pełnych napięć i pospiechu, daje znać o swoim istnieniu. Metoda ta jest porównywana do podróży w głąb siebie i doświadczania tego wszystkiego, co dzieje się w obrębie ciała i umysłu.

PODSTAWOWYM CELEM PRAKTYKOWANIA JOGI JEST PRZYWRÓCENIE RÓWNOWAGI PSYCHOFIZYCZNEJ. ODDECH STOSOWANY W KOORDYNACJI Z RUCHEM UWALNIA NAS OD CHRONICZNYCH NAPIĘĆ, STRESÓW, PRZYKURCZY, ALERGII, PROBLEMÓW ODDECHOWYCH A WYKONYWANE RUCHY PRZYCZYNIAJĄ SIĘ DO LEPSZEGO DOTLENIENIA, PRZYWRÓCENIA GRACJI CIAŁU ORAZ OCZYSZCZAJĄ WSZYSTKIE ORGANY. DZIĘKI UPRAWIANIU HATHA-JOGI STAJEMY SIĘ ZDROWSI, SPOKOJNIEJSI, MAMY POCZUCIE STABILNOŚCI!

Przygotowanihttps://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2012/Sierpien/joga1.jpge do warsztatów:
NA WARSZTATY WYJĄTKOWO ZAPRASZAM CIĘ KILKA MINUT WCZEŚNIEJ, PRZYJDŻ PRZEBRANY, ĆWICZYMY BOSO WIĘC WEŹ ZE SOBĄ MATĘ LUB KOC LUB RĘCZNIK. DOŁĄCZ DO NAS ZADBAJ I POMYŚL O SOBIE JUŻ DZIŚ!

Termin wydarzenia:

SOBOTA 01.09.2012 GODZ. 10.00-11.30 WARSZTATY JOGI
11.40-  GOŚĆ SPECJALNY – KORNELIA WESTERGAARD, pionierka cateringu makrobiotycznego na co dzień gotująca zdrową żywność (tysiące ugotowanych posiłków w ramach Macro Bios Baru), gość w kuchni w programie „PYTANIE NA ŚNIADANIE” TVP W programie pogadanka o zdrowym żywieniu.

INSTRUKTOR HATHA-JOGI: Ola Adamczyk – moim największym dotychczasowym odkryciem jest hatha- joga. To dzięki niej uświadomiłam sobie swój sens bycia i istnienia. Zawitała ona do mojego życia na stałe, a teraz dzielę się z innymi i pokazuję, w jaki sposób można odkryć swoje wnętrze. Wiara oraz ufność w ład i porządek tego świata zachęciły mnie do wielkiej wyprawy przez Indie do Nepalu oraz całkowitej zmiany kierunku, który obowiązywał w https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2012/Sierpien/wizytowka_przod.jpgmoim życiu. Moją pasje pogłębiałam w Divine Yoga Instytute, Mariti Yoga Center w Nepalu, w Mysore Mandala Yoga Shala w Indiach, Izisz Yoga na Węgrzech a także w oparciu o wskazówki od inspirujących nauczycieli w Polsce. Moją pasją jest pogłębianie własnych umiejętności oraz wiedzy w pracy z ludźmi, zwłaszcza w zakresie pracy z uszkodzonym i wymagającym wyczucia kręgosłupem. Weryfikowanie, sprawdzanie, odkrywanie, poznawanie swojego ciała i działania umysłu to jedno z ważniejszych codziennych zajęć. Jestem instruktorem: hatha-jogi wg metody Satyanandy, Nidry oraz rekreacji ruchowej w oparciu o system hatha-jogi (MEN) oraz wielu specjalistycznych kursów z zakresu pracy z ciałem. W 2009 roku byłam udział w nagranym w Nepalu filmie dokumentalnym o polakach zamieszkujących ten kraj.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!!

Szczegóły

Date:
1 września 2012
Czas:
12:00
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl