Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

“Jezioro łabędzie” – balet petersburski

27 października 2017 | 02:00 - 28 października 2017 | 01:59

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2017/Sierpien/balet.jpg

BRAK BILETÓW !!!

Serdecznie zapraszamy w piątkowy wieczór 27.10.2017 o godz.19.00 na niezwykłe wydarzenie jakim “Jezioro łabędzie” Piotra Czajkowskiego w wykonaniu baletu z Petersburga

“Tradycja wytańczona z wielką klasą(…)” to motto PETERSBURG INTERNATIONAL BALLET, który już w miesiącu październiku ponownie zawita w Polsce i zaprezentuje największy kunszt klasycznego piękna w spektaklu baletowym “Jezioro łabędzie” do muzyki Piotra Czajkowskiego.

Zapraszamy serdecznie całe rodziny i wszystkich, którzy kochają taniec w najlepszym wykonaniu do udziału w tym niezwyklym wydarzeniu.

“Jezioro Łabędzie” to fenomen w historii baletu niezmiennie ujmujący każdą publiczność. To również najpoważniejsze wyzwanie dla tancerzy i choreografów.

Najsłynniejszy balet Piotra Czajkowskiego przenosi nas do baśniowej krainy tańca i muzyki. To opowieść mówiąca o walce dobra ze złem, o zdradzie, bólu i potędze miłości. Akcja tego najbardziej niezwykłego baletu – w wykonaniu uznanego na całym świecie PETERSBURG INTERNATIONAL BALLET jest nasycona subtelnym liryzmem i poetycką fantastyką. Dziewczęta zaklęte w łabędzie, Zły Duch i uczucia przekraczające granice życia i śmierci wciąż wzruszają widzów całego świata.

Bilety w cenie: 90 zł

rezerwacja jest ważna przez 48 godz.w wypadku braku wpłaty i po upływie tego czasu jest anulowana

Kino Centrum Kultury

ul. Spółdzielcza 9

22 734 79 44 kino@centrumkultury.eu

Czas trwania: ok 2 godz. z przerwą 15 min

Szczegóły

Początek
27 października 2017 | 02:00
Koniec:
28 października 2017 | 01:59
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl