Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Jesienny koncert

7 listopada 2012 | 21:30

Serdecznie zapraszamy 07.11.2012 o godz.20.30 do 3 CLUB na Jesienny Koncert w wykonaniu Moniki Malczak i Piotra Salaty

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2012/Pazdziernik/piotr.jpgPiotr Salata– tworzy muzykę, śpiewa, gra na gitarze basowej.
Jako nastolatek aktywnie działał  w muzycznych formacjach młodzieżowych na terenie regionu świętokrzyskiego. Na początku lat osiemdziesiątych wraz z grupą kolegów stworzył zespół „Trzeci Kamień od Słońca”, który poprzez kilkustopniowe eliminacje dotarł do “Opolskich Debiutów”.
Podczas służby wojskowej brał udział w Festiwalu Piosenki Żołnierskiej w Kołobrzegu i Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze.
Na lata 90-te przypadł czas pierwszych prób muzycznej działalności solowej a w  2002 roku wygrał cieszący się wtedy wielką popularnością muzyczny program konkursowy telewizji TVN – „Droga do Gwiazd”.
W 2006 roku wygrał prestiżowy konkurs “Międzynarodowe Spotkania Wokalistów Jazzowych” w Zamościu.

W roku 2011 – firma Universal Music Polska podpisała z Piotrem Salatą kontraktu, którego owocem jest pierwszy solowy album – „Czuła gra”. zobacz teledysk

Wokalista mówi o sobie:“Jestem żywym dowodem na to, że wcale nie trzeba dziś debiutować jako nastolatek. Cieszę się z debiutu po czterdziestce, bo dzięki temu jest on naprawdę dojrzały. Mam nadzieję, że Państwo bez trudności odczują bagaż tych wszystkich lat, które muzyce poświęciłem.”

Monika Malczak –  wygrała czwartą edycję Festiwalu Piosenki Literackiej im. Łucji Prus “W żółtych płomieniach liści” https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2012/Pazdziernik/monika.jpgw Białymstoku.
Jury w składzie: Włodzimierz Nahorny , Elżbieta Adamiak , Janusz Strobel , Jan Wołek , Andrzej Dyrdał (dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Animacji i Kultury w Białymstoku) po wysłuchaniu 18 prezentacji konkursowych zakwalifikowanych do udziału w Festiwalu postanowiło przyznać I nagrodę właśnie Monice Malczak reprezentującej Puławski Ośrodek Kultury “Dom Chemika”
We wrześniu Monika wyśpiewała “Srebrną różę” (II miejsce) na odbywającym się Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki “Kwietnik” w Kutnie.

CENA BILETÓW

25 zł – w przedsprzedaży

30 zł – w dniu koncertu

Kino Centrum Kultury
ul. Spółdzielcza 9

22 734 79 44 kino@centrumkultury.eu

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2012/Wrzesien/MECENASI.jpg

Szczegóły

Date:
7 listopada 2012
Czas:
21:30
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl