Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Ireneusz Krosny

11 kwietnia 2016 | 02:00 - 12 kwietnia 2016 | 01:59

Serdecznie zapraszamy w poniedziałek 11.04.2016 o godz. 19.30 do sali widowiskowej na Teatr jednego aktora, czyli Ireneusz Krosny w Grodzisku Mazowieckim
 Artysta tworzy autorskie, pantomimiczne, spektakle komediowe. Siła jego sztuki pochodzi z dwóch źródeł. Po pierwsze jest to kreatywność – własne, doskonałe poczucie humoru. Drugim źródłem jest unikatowy styl. Krosny wypracował oryginalną technikę poruszania się mima w grze komediowej. Jest ona przeźroczysta jak dykcja u aktora – czyni każdy ruch zrozumiałym, ale nie zwraca uwagi sama na siebie, daje widzowi poczucie łatwości pracy mima n

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2016/styczen/Krosny_fot5.jpg

a scenie.
 „Mowa ciała” to najnowsza i zdecydowanie najbardziej oryginalna premiera w dorobku Ireneusza
Krosnego. Po raz pierwszy program składa się z dwóch zupełnie odmiennych części. Oprócz, jak zwykle, gwarantowanej zabawy za sprawą zupełnie nowych scenek pantomimicznych, mamy również okazję poznać różne tajniki mima – jak to się dzieje, że ktoś chodzi w miejscu, dlaczego widzimy przedmioty, których tak naprawdę nie ma itd. Możemy również dowiedzieć się o tym, co mówią nasze ciała w codziennym życiu (a nawet jak pozytywnie wpłynąć przez ciało na własne samopoczucie).
 https://www.youtube.com/watch?v=4LB-aC6MJD0
 „Mowa ciała” to program wyjątkowy, bowiem uniwersalny język gestów i min, jakim się posługuje, zawsze trafia do szerokiej publiczności i jest rozumiany ponad barierami językowymi. Będzie się można o tym przekonać podczas występu Ireneusza Krosnego, na który zapraszamy:
 Bilety :w przedsprzedaży cenie 35 zł (w dniu wydarzenia 45 zł) można nabyć w:

kasie Kina Centrum Kultury, ul. Spółdzielcza 9, kasy/rezerwacje tel. 22 734 79 44, kino@centrumkultury.eu,

w internecie na portalach:

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2016/styczen/Krosny_fot3.jpg

www.biletyna.pl , www.ticketpro.pl oraz w sieciach salonów: Empik, Media Markt, Saturn na terenie całego kraju.
 Zamówienia grupowe (powyżej 20 osób, 5 % rabatu) oraz zapytania dotyczące innych informa

cji związanych z wydarzeniem prosimy kierować do organizatora: Agencja Artystyczna Monolit:+48 660 860 777, www.monolitart.com.pl, biuro@monolitart.com.pl. Współpraca z mediami: press@monolitart.com.pl.
 
https://www.youtube.com/watch?v=lgzDUBJQHKQ

 Ireneusz Krosny urodził się w Tychach w 1968 roku. Naukę pantomimy rozpoczął w wieku 14lat. W 1992 r. rozpoczął zawodową działalność solową pod nazwą „Teatr Jednego Mima”. W sezonie 1995-1996 Ireneusz Krosny wziął udział w trzech najważniejszych festiwalach komicznych w Polsce i wszystkie wygrał otrzymując trzy Grand Prix. W 1997 r. prowadził warsztaty pantomimiczne w szkołach teatralnych w Krakowie i Wilnie. W 1998 r. artysta zdobył czwarte Grand Prix na pierwszej edycji  festiwalu komedii „Kataryniarze”. Krosny występował w wielu krajach Europy oraz w Kanadzie i USA, gdzie otrzymał nagrodę „Critic’s Choice” amerykańskiej gazety artystycznej Chicago Reader za najlepszy w tym czasie zdaniem krytyków spektakl w Chicago.
 

Szczegóły

Początek
11 kwietnia 2016 | 02:00
Koniec:
12 kwietnia 2016 | 01:59
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl