Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

II edycja konkursu plecionkarskiego “Tradycja na nowo pleciona”  

13 kwietnia 2022

II edycja konkursu plecionkarskiego “Tradycja na nowo pleciona”            

Zapraszamy do udziału w 3-dniowym konkursie plecionkarskim “Tradycja na nowo pleciona” – „OWADY”

Organizatorem konkursu plecionkarskiego jest Ośrodek Kultury Gminy Grodzisk Mazowiecki, Filia Dworek Adama Chełmońskiego, znajdująca się w Adamowiźnie przy ul. Mateusza Chełmońskiego 8, 05-825 Grodzisk Mazowiecki.

Konkurs będzie się odbywał w dn. 3-5 czerwca 2022 r. w wyżej wymienionej lokalizacji. Konkurs „OWADY” jest częścią projektu „Tradycja na nowo pleciona” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury EtnoPolska 2022.

Termin naboru: od 13.04.2022 do 09.05.2022 przyjmowanie zgłoszeń. Organizator utworzy listę uczestników biorąc pod uwagę ich deklarowany dorobek artystyczny i zawodowy oraz umiejętności plecionkarskie. Ocena naboru: do 13.05.2022 – wyniku naboru zakwalifikowanych uczestników zostaną umieszczone na stronie internetowej: www.centrumkultury.eu.

Wszelkie informacje dotyczące konkursu oraz program wydarzenia zamieszczony jest na stronie internetowej organizatora. Wysłanie karty zgłoszeniowej nie gwarantuje udziału w konkursie.

REGULAMIN NABÓR WIKLINA

Szczegóły

Date:
13 kwietnia 2022
:
,

Miejsce

Centrum Kultury
support: estinet.pl