Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

„Gwiazdka z maestro André Rieu”

12 grudnia 2021 | 15:00 - 17:30

„Gwiazdka z maestro André Rieu”

PREMIERA

12.12.2021 (niedziela) g.15.00

Zupełnie nowy świąteczno-noworoczny show

Prezent dla Ciebie i Twoich bliskich

 Chodźcie z nami do kina na „Gwiazdkę z maestro André Rieu”! 

Rozgrzejcie Wasze serca tym pełnym niespodzianek koncertem.

Dzięki niemu poczujecie magię Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

Na tę premierę wszyscy długo czekaliśmy. Maestro nagrał to show podczas serii gwiazdkowych koncertów na żywo w 2019 roku i chciał je pokazać widzom kinowym na Gwiazdkę 2020 roku. Pandemia jednak pokrzyżowała te plany.

Na szczęście jednak wróciliśmy do kin i w końcu możemy wspólnie obejrzeć tę długo wyczekiwaną premierę. A co Was czeka na wielkim ekranie?

André Rieu i jego urocza Orkiestra Johanna Straussa przygotowali dla Was przepełnione świąteczno-noworoczną atmosferą magiczne show. Maestro „wybudował” własny Pałac Zimowy w swoim rodzinnym Maastricht. Wśród 200 lśniących weneckich kandelabrów i żyrandoli z sopli lodu, wśród łyżwiarzy i zasypanego śniegiem zimowego krajobrazu rozebrzmią tradycyjne kolędy, romantyczne walce i inne nieśmiertelne bożonarodzeniowo-noworoczne przeboje.

„Jingle Bells”, „O Holy Night”, „Oh Happy Day” czy „Mary’s Boy Child” to tylko niektóre hity, które usłyszymy w wykonaniu André, jego solistów i Orkiestry Johanna Straussa, ale także chóru gospel.

Sam André tak mówi o premierowym koncercie w kinach: „Boże Narodzenie i Nowy Rok to moja ulubiona pora roku. Nie ma nic lepszego niż spędzenie jej z przyjaciółmi, rodziną i fanami w moim rodzinnym mieście. Dlatego zapraszam moją kinową publiczność z całego świata w tę piękną podróż do świątecznej krainy czarów”.

To prezent dla Was od maestra, ale przecież możecie obdarować nim także swoich bliskich: zabierzcie ich do kina w ramach Gwiazdki!

Bilety w cenie 35 zł

ulgowy – 30 zł 

KUP BILET

W związku z nowymi wytycznymi Ministerstwa Zdrowia obowiązującymi

od 1.12.2021 możemy wykorzystać 50% istniejących miejsc w sali.

Pozostałe miejsca mogą być do dyspozycji osób, które dobrowolnie okażą certyfikat szczepień.

Jeśli nie ma już biletów w sprzedaży on-line to zadzwoń do kas kina 22 734-79-44  by dowiedzieć się czy jest dostępna pula biletów dla osób z certyfikatem.

 

Szczegóły

Date:
12 grudnia 2021
Czas:
15:00 - 17:30
:
,

Miejsce

Centrum Kultury
support: estinet.pl