Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Grupa MoCarta

29 lutego 2016 | 01:00 - 1 marca 2016 | 00:59

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2016/styczen/grupa_mocarta_internet.jpg

Serdecznie zapraszamy w poniedziałek 29.02.2016 o godz. 19.30 do sali widowiskowej na „Ale Czad, czyli podróże Grupy MoCarta”

To nowy program kwartetu, w którym muzycy zagrają i opowiedzą między innymi o Republice Czeskiej, Chinach, Francji oraz Kostaryce. W Grodzisku Mazowieckim kabaret zaprezentuje największe przeboje muzyki nie tylko klasycznej, lecz również inteligentny żart oraz mnóstwo pozytywnej energii z całego świata, którą postara się zarazić publiczność.

Od kilku lat Grupa MoCarta jest jednym z najczęściej występujących za granicą polskich zespołów. Muzycy grali w wielu, niekiedy bardzo egzotycznych miejscach, takich jak: znane z handlu narkotykami meksykańskie miasto Ciudad Juarez, miasteczko Wenatchee znajdujące się na końcu świata i Stanów Zjednoczonych, w którym nie stanęła wcześniej stopa polskiego artysty czy małe chińskie miejscowości, te poniżej 15 milionów mieszkańców.
https://www.youtube.com/watch?v=BfPwHTJT1w4
Dzięki możliwości występowania w różnych zakątkach świata, muzycy poznali kulturę wielu narodów i teraz pragną w dowcipny sposób opowiedzieć o niej polskiej publiczności. Grupa MoCarta w Grodzisku Mazowieckim zagra nowe utwory, ale wróci także do kilku swoich największych przebojów.

Bilety:  50 zł można nabyć w Kinie Centrum Kultury, ul. Spółdzielcza 9 https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2016/styczen/grupa.jpg

kasy/rezerwacje: 22 734 79 44, kino@centrumkultury.eu,

w internecie na portalach:

www.biletyna.pl , www.ticketpro.pl oraz w sieciach salonów: Empik, Media Markt, Saturn na terenie całego kraju.

Zamówienia grupowe (powyżej 20 osób, 10 % rabatu) oraz zapytania dotyczące innych informacji związanych z wydarzeniem prosimy kierować do organizatora: Agencja Artystyczna Monolit, tel. +48 660 860 777, www.monolitart.com.pl, biuro@monolitart.com.pl. Współpraca z mediami: press@monolitart.com.pl 
https://www.youtube.com/watch?v=ZJgRtOQw2ac

Grupa MoCarta to kwartet smyczkowy o ambicjach kabaretu muzycznego, który powstał w 1995 r. Zespół tworzy czterech absolwentów Akademii Muzycznej w Warszawie i Łodzi: Filip Jaślar – I skrzypce, Michał Sikorski – II skrzypce, Paweł Kowaluk – altówka oraz Bolek Błaszczyk – wiolonczela. Kwartet zdobył wiele nagród, m.in.: Grand Prix XVIII Biesiad Satyry i Humoru “Złota szpilka” 1997, II nagrodę Przeglądów Kabaretów PaKa 1998 i 2000 czy Grand Prix Festiwalu Dobrego Humoru w Trójmieście 2002. Kabaret prowadzi aktywną działalność koncertową, nagrywa płyty oraz występuje w radiu i telewizji.

Szczegóły

Początek
29 lutego 2016 | 01:00
Koniec:
1 marca 2016 | 00:59
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl