Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

“Grodziskie Nostalgie” – wernisaż wystawy prac Marka Ziarkowskiego

27 stycznia 2023 | 18:00 - 19:00

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy prac Marka Ziarkowskiego p.t. “Grodziskie Nostalgie”

Wernisaż odbędzie się w piątek 27 stycznia 2023 o godz. 18.00 w Willi Niespodzianka, a prace będzie można oglądać do 10 lutego.

 
ARCHITEKT MAREK ZIARKOWSKI urodzony 1967 w Warszawie, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej – dyplom w 1993r. Od 1990 roku praktyka zawodowa w zakresie projektowania architektonicznego. Od 1995 roku mieszkaniec Milanówka, prowadzi autorską pracownię AMZ Architekci.
Autor licznych projektów i realizacji m.in. na terenie Grodziska Mazowieckiego, Milanówka, Podkowy Leśnej, Brwinowa, Pruszkowa. Od 2016 roku nauczyciel akademicki na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Członek Stowarzyszenia Akwarelistów Polskich oraz Kazimierskiej Konfraterni Sztuki w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą.
Uczestnik wielu plenerów malarskich oraz wystaw w Polsce i za granicą. Malarstwo akwarelowe oraz rysunek wykorzystuje jako niezastąpione narzędzie warsztatu architekta od koncepcji do realizacji projektu. Pracę w plenerze obok satysfakcji tworzenia lub dokumentowania, traktuje jako źródło intuicji zawodowej.
Od praktyk studenckich w 1988 roku zafascynowany klimatem Grodziska Mazowieckiego w kontekście historii oraz pozytywnych przemian i rozwoju miasta.
Wystawa w ramach projektu „Wzrost potencjału turystycznego gminy Grodzisk Mazowiecki dzięki adaptacji zabytkowych obiektów na potrzeby kulturalne”

Szczegóły

Date:
27 stycznia 2023
Czas:
18:00 - 19:00
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Centrum Kultury
support: estinet.pl