Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

dzień otwarty z hata-jogą

4 lutego 2012 | 01:00 - 5 lutego 2012 | 00:59

04 lutego godz. 16.00 ( sala na I piętrze) Centrum Kultury ul. Spółdzielcza 9 Grodzisk Mazowiecki – wstęp wolny !!!

Dzień otwarty przeznaczony jest dla wszystkich osób, w każdym wieku ii stopniu sprawności, które chcą przekonać się jak można się:
WSPANIALE POCZUĆ, NAUCZYĆ PRAWIDŁOWEGO ODDECHU, UWOLNIĆ OD NEGATYWNYCH EMOCJI I NAPIĘĆ, ODPOCZĄĆ OD CODZIENNOŚCI, ZREGENEROWAĆ, POPRAWIĆ W ZNACZNYM STOPNIU SWOJE ZDROWIE ROZUMIANE JAKO RÓWNOWAGA WSZYSTKICH FUNKCJI CAŁA LUDZKIEGO, POMÓC SWOJEMU KRĘGOSŁUPOWI I PODNIEŚĆ SWOJĄ ENERGIĘ ŻYCIOWĄ UPRAWIAJĄC HATHA-JOGĘ! Zajęcia poprowadzone będą od podstaw, w zgodzie z możliwościami każdego uczestnika i rozpoczną się wykładem wprowadzającym. Zajęcia są bezpłatne.
Zapraszam również osoby, którym bliski jest pilaste, taniec czy fitness, a hatha-joga wydaje się Wam nudna. To tylko mit i bajka;) Przekonaj się, że hatha-joga jest bardzo płynna i może stać się cudownym czasem dla Ciebie.

UWAGA PRZYGOTOWANIE DO ZAJĘĆ:

PROSIMY O PRZYBYCIE OK. 10 MINUT PRZED ZAJĘCIAMI I PRZYNIESIENIE STROJU  DO ĆWICZEŃ. ĆWICZYMY NA BOSO. NIE POLECAM PRZYJMOWAĆ POSIŁKÓW NA 1,5 GODZINY PRZEZ ZAJĘCIAMI. SESJA PRZEZNACZONA JEST DLA OSÓB ĆWICZĄCYCH.

Serdecznie Zapraszamy!!!

Szczegóły

Początek
4 lutego 2012 | 01:00
Koniec:
5 lutego 2012 | 00:59
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl