Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Cud medyczny w Wilkowyjach – spektakl

14 kwietnia 2014 | 02:00 - 15 kwietnia 2014 | 01:59

Serdecznie zapraszamy 14.04 (poniedziałek) o godz. 19.30 do Sali widowiskowej na spektakl zatytułowany “Cud medyczny w Wilkowyjach”!


Miłośnicy serialu Ranczo już od ośmiu lat pilnie obserwują i dopingują   przenieść jedną z nieznanych jeszcze widzom opowieści na teatralne deski!

Spektakl produkuje Teatr Gudejko; twórcy hitów Smak mamrota,
Goło i Wesoło, Dziwna Para.

“Cud medyczny w Wilkowyjach” to recepta na udaną zabawę! 


https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2014/kwiecien/cud_medyczny.jpg

Ze spektaklu “Cud medyczny w Wilkowyjach” dowiemy się jak wygląda sytuacja w przychodni prowadzonej przez Wezóła Przyjrzymy się lekarzowi pesymiście, którego wiara w medycynę znalazła się na poziomie zerowym z wyraźną tendencją spadkową.

Będziemy uczestniczyć w bardzo ekspresyjnych potyczkach słownych pomiędzy zrezygnowanym doktorem (Wojciech Wysocki) i jego żoną Dorotą (Beata Olga Kowalska) jak i zmierzymy się z nieoczekiwanymi żądaniami dwójki smakoszy mamrota – Tadeusza Hadziuka (Bogdan Kalus) i Macieja Solejuka (Sylwester Maciejewski).

Pośmiejemy się wspólnie z niechęci niektórych osobników gatunku ludzkiego do uczciwej pracy jak i – z uśmiechem na twarzy przeanalizujemy wspólnie po raz kolejny niewesołą sytuację stanu polskiej służby zdrowia.

Zabawna, lekka i nie pozbawiona refleksji opowieść zaspokoi na pewno nie tylko potrzeby wiernych fanów serialu, ale również każdego teatromana, który lubi się pośmiać z mentalności naszego narodu.

Bilety w cenie 70 zł

Kino Centrum Kultury

ul. Spółdzielcza 9

22 734 79 44 kino@centrumkultury.eu
Szczegóły

Początek
14 kwietnia 2014 | 02:00
Koniec:
15 kwietnia 2014 | 01:59
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl