Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Budzenie Królewny Marudy

29 września 2014 | 02:00 - 30 września 2014 | 01:59

Zapraszamy w poniedziałek 29.09.2014 o godz. 9.30 do sali widowiskowej na spektakl teatralny dla dzieci p.t. BUDZENIE KRÓLEWNY MARUDY

Zabawa interaktywna dla dzieci i dorosłych w formie spektaklu , inspirowana bajką interaktywną duetu JaHa , czyli Hanny Kochańskiej i Jacka Zawady pt.:” Trzewiki szczęścia”, prezentowaną w warszawskim Teatrze Kamienica w ramach cyklu ” Bajki-twórcze spotkania z wyobraźnią”.

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2014/lipiec/jaha03.jpgTo zabawa interaktywna, w czasie której dzieci, jak i dorośli będą starać się obudzić Królewnę Marudę i pokazać jej, że szczęście i sens są w małych, prostych rzeczach. Rozśpiewany szewczyk Felek spróbuje  z pomocą dzieci uszczęśliwić  tę smutną Królewnę . By to uczynić zaprosi najmłodszych do wspólnego śpiewania , tańczenia i do rozmowy na temat szczęścia oraz umiejętności cieszenia się małymi rzeczami.

To wspaniała przygoda integrująca na scenie aktorów, dzieci i dorosłych. Będzie mnóstwo śpiewu, tańca, rozmów i radosnej atmosfery.

Każde przedstawienie jest inne i w dużej mierze zależy od osobowości i charakterów małych widzów, którzy na bieżąco uczestniczą wraz z aktorami w akcji przedstawienia. Interakcje aktorów z dziećmi stworzą bajkowy świat wyobraźni, w którym dzieci odnajdą edukacyjno-rozrywkowy charakter. Zabawa oparta jest na technice dramy pedagogicznej, która pozwala dzieciom wcielać się w bajkowe role i wykonywać proste zadania aktorskie. Dzięki temu mali widzowie mogą przełamywać swoją nieśmiałość i integrować się z innymi dziećmi. Nasi bajkowi bohaterowie nie pozwolą Wam się nudzić. Będzie dużo energii, radości i humoru!


 

fot. Katarzyna Piątosa-Kuśmierczyk


Bilety w cenie: 30 zł

Kino Centrum Kultury

ul. Spółdzielcza 9

22 734 79 44 kino@centrumkultury.eu

Szczegóły

Początek
29 września 2014 | 02:00
Koniec:
30 września 2014 | 01:59
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl