Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Book Morning Library

27 kwietnia 2017 | 02:00 - 28 kwietnia 2017 | 01:59

Book Morning Library!, czyli program literacki w bibliotece!

 

Przed Biblioteką Publiczną Gminy Grodzisk Mazowiecki nowe wyzwanie i wspaniała przygoda. Rozpoczyna ona realizację projektu Book Morning Library!/Dzień Dobry, Biblioteko! W przestrzeni biblioteki powstanie program literacki, w którym mówić będzie się nie tylko o literaturze. Projekt dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Partnerami projektu jest burmistrz Gminy Grodzisk Mazowiecki oraz Stowarzyszenie Europa i My.

 

Program skierowany jest do młodzieży i to młodzież będzie go tworzyć. Wszyscy, którzy zechcieliby pokazać swoją twórczość lub opowiedzieć o swoich działaniach na rzecz kultury, proszeni są o kontaktowanie się z grodziską biblioteką. Powstanie nowy kanał promocji literatury, integrujący społeczność kulturalnie zakręconą!

 

Biblioteka zaprasza młodzież w wieku gimnazjalnym i licealnym na casting do programu.

27 kwietnia odbył się casting dla wolontariuszy, którzy chcieli wziąć udział w jego produkcji. Znaleźliśmy młodych ludzi, którzy zostaną prezenterami, operatorami kamery, scenarzystami, scenografami i makijażystami. Zachęcamy też wszystkich, którzy zechcieliby pokazać swoją twórczość lub opowiedzieć o swoich działaniach na rzecz kultury, by kontaktowali się z nami. Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły. Mamy nowy kanał promocji literatury. Stworzymy dzięki niemu społeczność kulturalnie zakręconą!

Więcej informacji pojawiać będzie się na fanpage’u: https://www.facebook.com/BookMorningLibrary/ i na stronie internetowej: www.bookmorninglibrary.pl

 

Na wszystkie pytania odpowie też koordynatorka projektu, Magdalena Żerek: magda@bookmoorninglibrary.pl lub 22 734 79 08

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2017/Maj/inf do mediow.jpg

Szczegóły

Początek
27 kwietnia 2017 | 02:00
Koniec:
28 kwietnia 2017 | 01:59
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl