Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Bezpłatne konsultacje psychoterapeutyczne/coachingowe

30 września 2016 | 02:00 - 1 października 2016 | 01:59

W ramach festiwalu POP-Kreacje 2016 zapraszamy chętnych na konsultacje psychoterapeutyczne lub coachingowe.

Spotkania w szczególności przeznaczone są dla tych, którzy przeżywają teraz trudny okres w swoim życiu osobistym lub zawodowym i zastanawiają się nad podjęciem terapii lub procesu coachingowego.
Festiwal POP-Kreacje jest czasem prezentacji metody psychologii zorientowanej na proces, jest dobrą okazją do przyjrzenia się tej metodzie i spróbowania spojrzenia na siebie i swoje problemy stosując jej założenia.

Spotkania są indywidualne, trwają 45 minut i są oczywiście BEZPŁATNE.
Zapraszam w piątek, 30 września.

Konsultacje psychoterapeutyczne/coachingowe w godzinach 14.00 – 17.00;  19.30 – 22.00

Zapisy: hanna@przemiany.com.pl (z dopiskiem: festiwal w Grodzisku M), tel. 508 26 52 52

Hanna Dunowska – Jestem psychoterapeutką i coachem, pracuję w nurcie psychologii zorientowanej na proces.Prowadzę terapię indywidualną, par oraz rodzinną. Ukończyłam klasę dyplomową w Instytucie Psychologii Procesu, brałam udzial w wielu warsztatach i szkoleniach w Polsce, Słowacji i w Niemczech prowadzonych przez liderów psychologii procesu. Swoją pracę z klientem superwizuję u dyplomowanych nauczycieli psychologii procesu.

Z pierwszego wykształcenia jestem aktorką, ale zawirowania osobiste skierowały mnie na ścieżkę rozwoju osobistego i podjęcia studiów podyplomowych psychoterapeutycznych a później psychologicznych. W czasie własnej terapii zrozumiałam jak bardzo terapia pomocna jest w zrozumieniu siebie, swoich reakcji, decyzji, lęków i relacji z innymi.

Fascynuje mnie związek między różnymi symptomami fizycznymi a decyzjami, które https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2016/wrzesien/535569_518195794897285_66934396_n.jpgpodejmujemy w życiu. Chętnie pracuję z problemami relacyjnymi, obniżonym poczuciem własnej wartości, poczuciem osamotnienia, tematem śmierci, depresją, trudnościami w podejmowaniu decyzji i reakcją na zmiany. Jako coach, towarzyszę w rozwoju osobistym i pomagam osiągnąć upragnione cele.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w Fundacji Centrum Praw Kobiet, Centrum Psychologiczno-Terapeutycznym Wspierania Rodziny w Pruszkowie, Domu Pomocy Społecznej w Mościszkach oraz w Ośrodku Rozwoju i Psychoterapii Przemiany.

Mam dwoje wspaniałych dzieci, czteroletniego wnuka i kota – przyjaciela.
Uwielbiam patrzeć na góry, norweskie fiordy, dobre książki i muzykę.

Szczegóły

Początek
30 września 2016 | 02:00
Koniec:
1 października 2016 | 01:59
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl