Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

“Belle” – nagradzana animacja w Kinie Wolność

22 kwietnia 2022

Zapraszamy od 22 kwietnia do Kina Wolność na anime Mamoru Hosoda, “Belle” to animacja nagrodzona wieloma nagrodami z przepiękną muzyką, w którym dubbingowo zadebiutowała Daria Zawiałow.

“Belle” to opowieść o nieśmiałej dziewczynie, która w końcu odnajduje siebie i odkrywa mroczne zakamarki mediów społecznościowych, ten mądry film skierowany jest nie tylko do najmłodszych, ale także ich starszego rodzeństwa oraz rodziców. 

Kim jesteś? Wyobraź sobie świat poza wyobraźnią, gdzie możesz zostać prawdziwym sobą i być wolnym. 5 miliardów użytkowników, jedno pytanie… Kim jest Belle? Suzu na co dzień jest nieśmiałą uczennicą liceum. Po trudnym dzieciństwie czuje się samotna i zagubiona. Wszystko zmienia się, kiedy wchodzi do ogromnego, wirtualnego świata “U”, gdzie ucieka w swoją internetową postać. Tam nie jest już skrytą Suzu, ale Belle – piękną, utalentowaną i uwielbianą w całym internecie piosenkarką. Pewnego dnia jej koncert przerywa budzące grozę wirtualnego świata tajemnicze stworzenie. Czy uda jej się odkryć tożsamość zagadkowej Bestii? Zaskakujące poszukiwania okażą się podróżą pełną przygód i wyzwań oraz drogą do odkrycia swojego prawdziwego “ja” w świecie, w którym możesz być kimkolwiek chcesz.

REPERTUAR

KUP BILET

 

Szczegóły

Date:
22 kwietnia 2022
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Centrum Kultury
support: estinet.pl