Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Andropauza 2

5 marca 2013 | 18:30

 

 

Zapraszamy 05.03.2013 o godz.17.30 do sali widowiskowej na spektakl teatralny “Andropauza 2” czyli męska rzecz być z kobietą

“Nie ma niewiast w naszej chacie”… dopóki https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2013/luty/plakat-ANDROPAUZA-21-394x570.jpgsię nie pojawią. To właśnie kobieta determinuje losy pięciu sympatycznych bohaterów w sile wieku znanych Państwu ze sztuki Jana Jakuba Należytego “Andropauza – męska rzecz! Zdecydowana odpowiedź na Klimakterium” zagranej w ciągu dwóch sezonów 500 razy!!
 
  Przed nami nowe przygody roztańczonych, rozśpiewanych i pełnych
 wigoru pensjonariuszy – członków kultowej formacji tanecznej “Andropauza Dance”. Czy ich przyjaźń przetrwa próbę… sił w zabieganiu o względy kobiety bezwzględnej i bezwzględnie pięknej? Czy wśród wielu różnic  między mężczyzną a kobietą może pojawić się jeszcze jedna różnica – różnica wieku? I na ile jesteśmy silni, żeby umieć być sami?
   Męska rzecz być z kobietą, problem pojawia się wtedy kiedy ona jest jedna, a ich pięciu. Autor wychodząc z założenia, że nie ma problemów, są tylko rozwiązania zapewnia o szczęśliwym zakończeniu. Dla kogo? O tym będziecie mogli przekonać się Państwo sami, bo wojna płci jest odwieczna i w PESEL nie zagląda. Dlatego sztukę dedykujemy Widzom w każdym wieku.

Bilety w cenie 

Rząd I-X -80 zl

Rząd XI-XVI -70 zl

Rząd XVII-XVIII-60 zl

Kino Centrum Kultury
ul. Spółdzielcza 9

22 734 79 44 kino@centrumkultury.eu

Szczegóły

Date:
5 marca 2013
Czas:
18:30
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl