Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Andre Rieu – Znowu Razem

29 sierpnia 2021 | 11:30 - 13:30

Wielki powrót Maestra i jego Orkiestry Johanna Straussa!

29.08.2021 g. 11.30

12.09.2021 g.18.00

Nowy kinowy koncert wkracza na wielki ekran.

Po długiej rozłące André zaprasza polskich widzów do wspólnej zabawy.

Holenderski król walca powraca!
Czy dołączysz do kinowej zabawy z Maestrem i jego Orkiestrą?

Minęło sporo czasu, odkąd André i jego Orkiestra Johanna Straussa przestali koncertować po całym świecie. Rozłąka była długa, jednak holenderski skrzypek nie zapomniał o polskich fanach.

Tęsknimy za Wami! mówi Maestro, ale zaraz dodaje: – Nie martwcie się jednak. Przygotowałem dla Was specjalny koncert, do obejrzenia tylko w kinach, byśmy znów mogli się spotkać!

Rzeczywiście: Znowu razem! to nowy kinowy koncert, w którym holenderski król walca zawarł ulubione fragmenty ze swoich wcześniejszych show. Wiele z tych magicznych utworów nie było dotąd pokazywanych w kinach.

Habanera z Carmen, walc Nad pięknym modrym Dunajem, pieśń Manhã de Carnaval czy Samotny pasterz na fletnię Pana to tylko niektóre hity – wybrane z międzynarodowych koncertów w São Paulo, Bukareszcie, Sydney, Meksyku, Istambule i Nowym Jorku – składające się na obszerny program nowego kinowego show.

W koncercie będziemy podziwiać też takie gwiazdy, jak: Mirusia Louwerse, Carmen Monarcha, Carla Maffioletti, Kimmy Skota, Lou Bega i duet Los Del Río.

W trakcie koncertu Pierre Rieu porozmawia ze swoim tatą o tym, jak przeżyli ostatni rok i jakie mają plany. Będzie to na pewno poruszająca rozmowa. Zostaniecie też zaproszeni za kulisy oraz na specjalne przyjęcie w Maastricht.

Niech znów powróci magia i świetna zabawa! Zaproście przed wielki ekran swoją rodzinę oraz przyjaciół i bawmy się znów razem!

KUP BILET

 

 

 

 

 

 

 

Szczegóły

Date:
29 sierpnia 2021
Czas:
11:30 - 13:30
:
,

Miejsce

Centrum Kultury
support: estinet.pl