Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

André Rieu – Koncert Sylwestrowy z Sydney

1 stycznia 2019 | 01:00 - 2 stycznia 2019 | 00:59

Zapraszamy już kilka godzin po premierze bo 01.01.2019 o godz.18.00 na retransmisję Sylwestrowego koncertu z Sydney André Rieu –  Nowy Rok, nowy początek, nowy koncert – ale wciąż ten sam Król Walca!https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2018/Grudzien/andremaly.jpg

Popularny skrzypek André Rieu powraca do kin w całym kraju, aby zaprezentować specjalny koncert karnawałowy zarejestrowany w Sydney Town Hall w Australii. André mówi: „Jestem absolutnie zachwycony, że mogłem po raz pierwszy zarejestrować mój koncert noworoczny dla kin. Móc występować w historycznym Ratuszu w Sydney powoduje prawdziwy dreszczyk emocji i nie mogę się doczekać, aby podzielić się tym koncertem z publicznością na całym świecie. Mogę tylko obiecać: będzie dużo niespodzianek!”.

Majestatyczny Sydney Town Hall w Sydney zapewni piękną oprawę dla tego wyjątkowego, pierwszego koncertu karnawałowego, w którym André Rieu wystąpi ze swoją ukochaną Orkiestrą Johanna Straussa, z którą pracuje od ponad 30 lat. Ponadto jak zwykle pojawią się ulubieni wokaliści – sopranistki i tenorzy współpracujący z André, a także mnóstwo gości i innych niespodzianek. To ma być spektakularny świąteczny koncert, pełen przebojów muzyki klasycznej i popularnej. Jak zwykle zajrzymy za kulisy, będziemy chłonąć atmosferę zabawy towarzyszącą temu wydarzeniu, a także zwiedzimy Sydney!

czas trwania ok. 133 minuty (bez przerwy)

 

Bilety w cenie: 40 zł

rezerwacja jest ważna przez 48 godz.w wypadku braku wpłaty i po upływie tego czasu jest anulowana

Kino Centrum Kultury

ul. Spółdzielcza 9

22 734 79 44 kino@centrumkultury.eu

Szczegóły

Początek
1 stycznia 2019 | 01:00
Koniec:
2 stycznia 2019 | 00:59
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl