Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Aaron Spears Drum Clinic – koncert odwołany

30 maja 2017 | 02:00 - 31 maja 2017 | 01:59

ODWOŁANE WYDARZENIE!Jak pewnie część z Państwa wie, Aaron Spears, jako muzyk biorący udział w koncercie, przeżył dramatyczne chwile związane z zamachem terrorystycznym w Manchesterze na trasie z Ariana Grande. W obliczu tragicznych wydarzeń artystka przerwała swoją trasę i warsztaty Aarona Spearsa w Grodzisku Mazowieckim się nie odbędą. W dramatycznych okolicznościach zespół podjął decyzję o zagraniu impromptu koncertu w hołdzie ofiarom masakry w Manchesterze. W związku z tym w nadchodzącym tygodniu odbywać się będą w UK intensywne próby z udziałem Aarona. Jest to oczywiście wyjątkowa i od nikogo niezależna sytuacja, do końca walczyliśmy by wydarzenie się jednak odbyło. Osoby które zakupiły bilety w Centrum Kultury dostaną oczywiście zwrot pieniędzy – w tych sprawach proszę o kontakt z kasami Kina CK w Grodzisku Mazowieckim (22) 734 79 44, kino@centrumkultury.eu
www.centrumkultury.eu
Za zaistniałą sytuację przepraszamy.


Serdecznie zapraszamy we wtorek 30.05.2017 o godz. 19.00 na Klinikę Perkusyjną Aaron Spearsa https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2017/Maj/Aron.jpg

Miło nam poinformować że po 4 latach Aaron Spears wraca do Polski!!! To wspaniała okazja zobaczyć tego zjawiskowego perkusistę jeszcze raz i niepowtarzalna okazja dla tych którzy przegapili naszą epicką, trzydniową ucztę z Aaronem w Grodzisku Mazowieckim w 2013 roku!!!

Aaaron Spears to pochodzący z Waszyngtonu perkusista o gospelowych korzeniach, który swoje pierwsze muzyczne kroki stawiał grając w amerykańskich kościołach.

Zwycięzca prestiżowego festiwalu Modern Drummer w 2006 roku szerszej publiczności dał się poznać dzięki udziałowi w lokalnym projekcie łączącym elementy jazzu, rocka i r’n’b o nazwie Gideon Band.Praca z zespołem otworzyla mu drzwi do współpracy z takimi gawiazdami jak James Brown ,Alicia Keys, Usher a także wyruszenie w trasę amerykańskiej edycji programu “Idol”. Rozpoczęcie współpracy ze światową gwiazdą r’n’b – Usherem – umożliwiło Aaronowi występowanie na największych scenach świata oraz w najchętniej oglądanych muzycznych przedswięwzięciach (Saturday Night Live, Gala rozdania nagród Grammy w 2005 roku podczas której wystąpił z Usherem w utwórze “Caught up” oraz z Jamesem Brownem wykonując legendarne “Sex Machine”).

Podczas swojej kariery Aaron współpracował również z takimi artystami jak Chrisette Michele, Chaka Khan, Lil Wayne, Jordin Sparks, Carrie Underwood, Adam Lambert, The Backstreet Boys.

Aaron Spears jest znany również jako znakomity nauczyciel oraz ma duży wkład w edukację muzyczną. Wkrótce po sukcesie na MD 2006 otrzymał propozycję nagrania własnego DVD o nazwie Aaron Spears – Beyond the chops -Groove, Musicality and Technique które odniosło ogromny sukces i znalazło uznanie perkusistów i fanów na całym świecie.

Jest endorserem między innymi takich marek jak Zildijan, REMO, DW oraz Vic Firth.

Bilety w cenie:   50 zł

KUP/REZERWUJ BILET

rezerwacja jest ważna przez 48 godz.w wypadku braku wpłaty i po upływie tego czasu jest anulowana

Kino Centrum Kultury

ul. Spółdzielcza 9

22 734 79 44 kino@centrumkultury.eu

Szczegóły

Początek
30 maja 2017 | 02:00
Koniec:
31 maja 2017 | 01:59
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl