Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

17.02 “Wieloryb” – premiera ogólnopolska

17 lutego 2023

17 lutego w Kinie Centrum Kultury premiera ogólnopolska jednego z najbardziej poruszających filmów ostatnich lat “Wieloryb”

Wielka kreacja aktorska Brendana Frasera nominowanego do Złotego Globu w poruszającym filmie Darrena Aronofskiego, twórcy „REQUIEM DLA SNU” i „CZARNEGO ŁABĘDZIA”.

Film, który zachwycił publiczność i krytyków na Festiwalu w Wenecji.

Oparta na sztuce będącego również scenarzystą filmu Samuela D. Huntera opowieść dokumentuje pięć dni życia chorobliwie otyłego Charliego (Fraser).

Charlie już od lat żyje na marginesie świata. Uwięziony w małym mieszkaniu przez chorobliwą otyłość. Odrzucony, nie bez powodu, przez swoich bliskich, samotnie zmierza w życiową przepaść. Wystarczy jednak jeden impuls, jedno spotkanie, by zapalić w nim płomień nadziei na to, że jeszcze nie wszystko stracone. Charlie podejmuje próbę nawiązania dawno utraconego kontaktu z nastoletnią córką. Wie, że czeka go niesłychanie trudne spotkanie. Zdaje sobie sprawę, że ryzykuje utratę ostatniego złudzenia. Gotów jest jednak podjąć to ryzyko z wiarą, że także dla niego jest jeszcze szansa na odkupienie.

REPERTUAR

KUP BILET

 

Szczegóły

Date:
17 lutego 2023
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Centrum Kultury
support: estinet.pl