Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Konkurs plastyczny ,,Przywitanie wiosny”

1 marca 2021 | 08:00 - 18 marca 2021 | 00:00

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym ,,Przywitanie wiosny”, aby wziąć udział w konkursie należy przygotować prace plastyczną przedstawiającą tradycję obchodzenia pierwszego dnia wiosny.  Praca nie musi być rysunkiem. 

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i podzielony jest na dwie kategorie wiekowe (klasy I-IV oraz V-VIII). Organizator powoła jury, które nagrodzi 3 najlepsze prace w każdej z kategorii. Konkurs trwa od 1 marca do 18 marca. Regulamin konkursu znajduje się poniżej.

 

 

 

1. Organizator:
Organizatorem konkursu „Przywitanie wiosny” jest Dworek Adama Chełmońskiego mający swoją siedzibę w Adamowiźnie przy ul. M. Chełmońskiego 8.

2. Cel konkursu:
Rozwój umiejętności plastycznych wśród dzieci i młodzieży, inspirowanie do twórczych poszukiwań w dziedzinie plastyki, poszerzanie wiedzy w zakresie różnych technik plastycznych.

3. Termin nadsyłania prac:
Konkurs trwa od 1 marca 2020 do 19 marca 2021. Wykonane prace należy dostarczyć najpóźniej do 18 marca 2021 do Poczekalni PKP mieszczącej się w budynku Dworca PKP w Grodzisku Mazowieckim, przy ul. 1 Maja 4 w godzinach funkcjonowania obiektu (poniedziałek-piątek w godzinach 8-16).

4. Zasady konkursu:
Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Grodzisk Mazowiecki. Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać pracę plastyczną przedstawiającą tradycję obchodzenia pierwszego dnia wiosny. Praca nie musi być rysunkiem. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych i podzielony jest na dwie kategorie wiekowe:
I kategoria – kl. I-IV.
II kategoria – kl. V-VIII.
Technika i wykonanie pracy jest dowolne – liczy się pomysłowość. Każdy z uczestników może zgłosić do konkursu jedną pracę. Do zgłoszonej pracy należy dołączyć następujące informacje:
Imię i nazwisko autora.
Klasa i nazwa szkoły.
Nr telefonu kontaktowego do Rodzica lub Opiekuna.

5. Rozstrzygnięcie konkursu:
Organizator powoła komisję konkursową, która oceni walory estetyczne zgłoszonych prac oraz przyzna nagrody za pierwsze trzy miejsca w kategorii chłopców i dziewcząt. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają okolicznościowe dyplomy. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w dniu 21 marca 2021 o godz. 10:00 na profilu facebookowym Dworku Adamam Chełmońskiego w Adamowiźnie. Po zakończeniu konkursu prace zostaną zwrócone autorom.

6. Postanowienia końcowe:
Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do uczestnictwa w konkursie oraz jego promocji. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu i terminu konkursu.

7. Kontakt do organizatora:
W razie pytań związanych z konkursem prosimy o kontakt mailowy: dworeknagorce@centrumkultury.eu lub telefoniczny 22 463 46 34.

Szczegóły

Początek
1 marca 2021 | 08:00
Koniec:
18 marca 2021 | 00:00
:
,

Miejsce

Poczekalnia PKP
ul. 1 Maja 4
Grodzisk Mazowiecki, 05-825 Polska
Telefon:
22 734 78 85
strona www:
https://www.centrumkultury.eu/poczekalnia-pkp/