Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Kobiece podróże – wernisaż prac malarskich Katarzyny Kwareckiej

19 marca 2022 | 17:00 - 18:00

W sobotę 19 marca zapraszamy na wernisaż prac malarskich Katarzyny Kwareckiej.
Twórczość artystki jest nierozerwalnie związana z podróżowaniem, przeżyciami, które domagały się ekspresyjnego wyrażenia. Bogactwo barw i form układających się często niczym chmury rozpędzone na niebie, czyni jej obrazy wiecznie żywymi. Artystka pokazuje całą gamę emocji, od zachwytu i radości do smutku oraz refleksji nad samotnością. Jej malarstwo pokazuje drogę ku dojrzałości i harmonii wewnętrznej.
 
Większość obrazów nie posiada tytułów, stanowią otwartą przestrzeń do interpretacji. Te nieliczne, które są zatytułowane, powstawały ze ściśle określoną intencją, co mają sobą reprezentować. Są one przedstawieniem konkretnej przestrzeni widzianej oczami artystki, ilustracja słowa miłość czy pytaniem o to co ukryte jest w podświadomości a czego nie da się zwerbalizować, co ulotne i mgliste.
 
Katarzyna Kwarecka – od osiemnastu lat maluje obrazy. Swój pierwszy obraz namalowała podróżując po Kalifornii. Ale nie tylko podróże są jej inspiracja. Czerpie również z relacji z naturą i ludźmi. Jest prekursorem medycyny estetycznej w Polsce. Absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej, specjalista Medycyny Anti-Aging. Od wielu lat zajmuje się edukacja lekarzy w tej dziedzinie w Polsce i za granicą. Prowadzi Klinikę Kwarecka, na terenie której znajduje się galeria jej obrazów.
 

Szczegóły

Date:
19 marca 2022
Czas:
17:00 - 18:00
:
,

Miejsce

Poczekalnia PKP
ul. 1 Maja 4
Grodzisk Mazowiecki, 05-825 Polska
Telefon:
22 734 78 85
strona www:
https://www.centrumkultury.eu/poczekalnia-pkp/

Organizator

Poczekalnia PKP
Telefon:
22 734 78 85
Email:
poczekalnia.pkp@centrumkultury.eu