Nabór na kiermasz rękodzielniczy

Regulamin kiermaszu rękodzielniczego organizowanego przez Dworek Adama Chełmońskiego w Adamowiźnie

§1

Kiermasz rękodzielniczy zwany dalej kiermaszem jest imprezą wystawienniczą dla osób zajmujących się rękodzielnictwem z terenu Grodziska Mazowieckiego i okolic.

§2

Celem kiermaszu jest promowanie produktów lokalnych i umożliwienie twórcom zaprezentowania swoich wyrobów oraz kontaktu z potencjalnymi klientami oraz zaznajomienie mieszkańców Grodziska Mazowieckiego i okolic z lokalnymi twórcami i rękodzielnikami.

§3

 1. Warunkiem uczestnictwa w kiermaszu jest zgłoszenie chęci udziału na adres mailowy: dworeknagorce@centrumkultury.eu
  Zgłoszenia są przyjmowane od 08.07.2021 do 6.08.2021
 2. Każdy uczestnik wraz ze zgłoszeniem przesyła 3-5 wybranych prac. Materiały posłużą do promocji wystawców oraz samego wydarzenia.
 3. Organizator zastrzega sobie prawo wyboru wystawców do dnia 10.08.2021
 4. O wynikach naboru organizator poinformuje do dnia 10.08.2021
 5. Przesłanie zgłoszenia przez Uczestnika jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

§4

Kiermasz odbywa się w parku przy Dworku Adama Chełmońskiego w Adamowiźnie (ul. M. Chełmońskiego 8), dnia 15.08.2021 w godzinach 10-15.

§5

 1. Organizator kiermaszu zapewnia bezpłatne miejsce wystawiennicze.
 2. Organizator kiermaszu nie zapewnia dostępu do prądu.
 3. Organizator kiermaszu wyznacza Uczestnikowi miejsce wystawiennicze. Uczestnik kiermaszu zobowiązany jest do rozłożenia stanowiska w wyznaczonym przez organizatora miejscu. Zabrania się udostępniania stoiska osobom trzecim.
 4. Uczestnicy kiermaszu przyjeżdżają na własny koszt. Uczestnik zobowiązuje się do utrzymywania porządku na swoim stoisku oraz wokół niego, a po zakończeniu posprzątanie miejsca wystawienniczego.
 5. Każdy uczestnik ma możliwość, zareklamowania  i sprzedaży swoich prac.
 6. Rozłożenie asortymentu (na stanowisku) jest możliwe w dniu 15.08.2021 od godziny 8.00 do 9.30. Prosimy o punktualność i sprawne przygotowanie stoisk.
 7. Organizator NIE ZAPEWNIA miejsc parkingowych. Wjazd autem na teren parku jest nie możliwy. Najbliższy parking miejski znajduje się przy ul. Mateusza Chełmońskiego (na tyłach szkoły podstawowej). Drugi znajduje się na przeciwko szkoły podstawowej przy ulicy Mazowieckiej.

§6

Uczestnikom kiermaszu zabrania się prowadzenia działalności na terenie kiermaszu, która naruszałaby dobre obyczaje i uczucia religijne innych osób.

§7

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wystawiane przedmioty. Ponadto nie ponosi odpowiedzialności za ich uszkodzenia, kradzież oraz za wypadki osób w czasie trwania Kiermaszu.

§8

Organizator zastrzega sobie prawo do rozstrzygania spraw nieuregulowanych niniejszym regulaminem.

§9

Uczestnicy kiermaszu są zobowiązani do przestrzegania postanowień zawartych w niniejszym regulaminie.