Zajęcia zimowe w Mediatece

1 lutego 2023 ruszają zapisy na Zajęcia zimowe w Mediatece

Zapisy na Zimowe zajęcia ruszają od 1.02.2023 r wyłącznie poprzez formularz, który będzie dostępny na stronie https://www.centrumkultury.eu/zimowe-zajecia-w-centrum-kultury/www.centrumkultury.eu  

Ilość miejsc jest ograniczona, grupy są 15-osobowe, o zapisaniu dziecka decyduje data i godzina wpłynięcia poprawnie wypełnionego formularza, dla każdego dziecka należy wypełnić odrębny formularz.

Dziecko można zapisać jedynie na 1 wybrany tydzień zajęć – zajęcia są bezpłatne i przeznaczone są dla dzieci z terenu Gminy Grodzisk Mazowiecki, dziecko zaczyna zajęcia o g. 10.00 a kończy o 14.00 i uczestniczy po kolei we wszystkich zajęciach w swojej grupie.

Podczas wypełniania formularza należy podać imię, nazwisko, wiek dziecka, nr kontaktowy do opiekuna, adres zamieszkania oraz termin na jaki chcą Państwo zapisać dziecko, prosimy również o informację czy dziecko po zajęciach będzie odbierane czy będzie wracać samo.

Prosimy zapoznać się z regulaminem zajęć. Link do regulaminu znajduje się poniżej.

Warunkiem uczestnictwa dziecka w Akcji „ZIMOWE ZAJECIA W MEDIATECE 2023” jest:

  • zapisanie dziecka na zajęcia i osobiste podpisanie oświadczenia o stanie zdrowia dziecka oraz o sposobie powrotu dziecka do domu po zajęciach. Link do oświadczenia znajduje się poniżej.
  • brak podpisanego oświadczenia wiąże się ze skreśleniem dziecka z listy uczestników akcji ZIMOWE ZAJĘCIA W MEDIATECE 2023 ”
  • podpisane oświadczenie oraz regulamin należy dostarczyć osobiście w dniu rozpoczęcia zajęć.

Aby zapoznać się z regulaminem kliknij tu: REGULAMIN ZAJĘĆ ZIMOWYCH W MEDIATECE 2023

Aby zapoznać się z oświadczeniem kliknij tu: OŚWIADCZENIE

Aby pobrać program zajęć kliknij tu: PROGRAM ZAJĘĆ ZIMOWYCH W MEDIATECE 2023

Plan zajęć zimowych w Mediatece