Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Wystawa fotograficzna on-line Jacka Wierzejskiego “Ptaki za oknem”

9 maja 2020 - 29 maja 2020

Z radością zapraszamy na pierwszą w Mediatece wystawę on-line.
Wystawa “Ptaki za oknem” prezentuje kilkadziesiąt barwnych fotografii autorstwa Jacka Wierzejskiego. Zgodnie z tytułem, prezentowane zdjęcia przedstawiają gatunki ptaków, które aktualnie możemy obserwować i fotografować z okna, balkonu czy tarasu, w naszych ogrodach, na podwórkach, w parkach. Wszystkie zdjęcia zostały zrobione w okolicy Grodziska Mazowieckiego.
Prezentację zdjęć rozpoczynamy 9 maja 2020 r., w Światowy Dzień Ptaków Wędrownych. Od tego dnia codziennie na naszym profilu będziemy zamieszczać kolejne fotografie. Każda fotografia, poza opisem będzie zawierała plik dźwiękowy z nagranym głosem prezentowanego ptaka.
Wystawę kierujemy do wszystkich, którzy interesują się przyrodą i chcą lepiej poznać ptaki występujące w naszej okolicy.
Na wystawę zapraszamy również osoby niewidome i niedowidzące. Specjalnie dla Was zdjęcia #opisujemy:
Na środku zdjęcia, na korze z zielonym mchem siedzi szczygieł, barwny ptak, mniejszy od wróbla. Na głowie skontrastowany czarno-biało-czerwony wzór, grzbiet beżowy, skrzydła czarno-białe z żółtym pasem. Śpiew szczygła jest bardzo szczebiotliwy.
Na górze napis Wystawa fotograficzna on-line Jacek Wierzejski, na dole tytuł Ptaki za oknem. Po prawej stronie napis Fotografie będą publikowane codziennie od 09 do 29 maja 2020 r. na profilu FB/MediatekaGrodziskMaz/
Wystawa została zrealizowana w ramach projektu “Pociąg do kultury. Europejska strefa kulturalno-edukacyjna w Grodzisku Mazowieckim”.
Plakat informujący o wystawie

Szczegóły

Początek
9 maja 2020
Koniec:
29 maja 2020
Wydarzenie kategoria:
strona www:
https://www.facebook.com/watch/MediatekaGrodziskMaz/240688317135871/

Inny

Wiek
dzieci, młodzież, dorośli, seniorzy