Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Koncertowa Mediateka – Jerzy Grunwald

23 kwietnia 2023 | 16:00 - 17:00

W ramach Koncertowej Mediateki zapraszamy 26 kwietnia o g.16.00 na koncert legendy polskiej muzyki rozrywkowej Jerzego Grunwalda pt. “GRUNWALD WCZORAJ I DZIŚ” 

Jerzy Grunwald jest jednym z najbardziej popularnych wokalistów pop polskiej sceny muzycznej. Ma na swoim koncie setki koncertów zagranych na terenie całej Polski, występy w USA, EU, Japonii. Wielokrotny udział w festiwalach; Opole, Sopot, Mrągowo, prestiżowe nagrody muzyczne, pierwsze miejsca list przebojów, złote płyty, odznaczony medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis” przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

W Polsce znany również z występów z zespołami No To Co i En Face, za granicą pod pseudonimem George & G

Jego pełne ciepła i emocji występy, spotykają się z bardzo dobrym przyjęciem fanów. Największe przeboje Jerzego Grunwalda to: “Gwiazdka z Nieba”, “Na Tych Samych Ulicach”, “Zamykam Oczy By Widzieć Cię z Bliska”, “Save My Love ” i wiele innych, przygotowane specjalnie w koncertowych aranżacjach są gwarancją świetnej zabawy dla publiczności.

Bezpłatne wejściówki do odbioru w Mediatece na godzinę przed koncertem, jedna osoba po okazaniu Grodziskiej Karty Mieszkańca może odebrać maksymalnie dwie wejściówki, miejsca są nienumerowane.

MEDIATEKA, GRODZISK MAZOWIECKI, UL. 3 MAJA 57

Szczegóły

Date:
23 kwietnia 2023
Czas:
16:00 - 17:00
Wydarzenie kategoria: