Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Jacek Makowski – piosenki dwudziestolecia międzywojennego

19 listopada 2022 | 19:00 - 20:00

Zapraszamy na koncert Jacka Makowskiego – piosenki dwudziestolecia międzywojennego, który odbędzie się w Mediatece, w sobotę 19 listopada 2022 r. o godz. 19.00.

Portret Jacka MakowskiegoJacek Makowski – sercem zawsze grodziszczanin.

Absolwent znakomitych lokalnych placówek oświatowych czyli Szkoły Podstawowej nr 6 (klasa eksperymentalna) i LO nr 10 (klasa humanistyczna). Kolejny etap edukacji to studia na warszawskiej Akademii Medycznej (Wydział Stomatologii), po ukończeniu których podjął pracę w Poradni Stomatologicznej przy ulicy Kościuszki, oczywiście
w Grodzisku Mazowieckim (przez dwie dekady był jej kierownikiem). Równolegle prowadził i czyni to nadal, prywatną praktykę w Milanówku.

Od wielu wielu lat Jacek Makowski pomaga mieszkańcom okolicznych miejscowości i innych kontynentów zachować promienny uśmiech.

Mimo upływu czasu Jacek niewiele się zmienił. Wprawdzie sprawia wrażenie twardo stąpającego po ziemi, dojrzałego faceta, ale wciąż jest młody duchem, pełen ciekawości świata i ludzi, z głową pełną marzeń.

Portret Jacka Makowskiego

Zawsze interesował się sportem i nadal czynnie go uprawia.
Obecnie to tenis i wędkarstwo. Nigdy też nie przestał interesować się muzyką. Oczywiście na przestrzeni lat jego muzyczne gusta ewoluowały, ale od dłuższego czasu szczególną atencją darzy piosenki okresu dwudziestolecia międzywojennego, tworzone przez znakomitych kompozytorów i autorów tekstów. Słuchając takich piosenek jak ,,Noc w wielkim mieście” czy ,,Tyle jest miast ” natychmiast chcemy się tam znaleźć. Czy przepiękna, będąca tytułem koncertu piosenka ,,Czarna kawa”, w której cudowny tekściarz z epoki Andrzej Włast, jednym zdaniem definiuje olbrzymią radość z przypadkowego spotkania
,,Życie na dancingu tym jak bajka jest”.

Mamy nadzieję, że udział w koncercie naszego kochanego lekarza i kolegi dostarczy Państwu wielu wzruszeń, przywoła miłe wspomnienia, da chwilę radości i wytchnienia.

Bilety w cenie 70 zł do nabycia w kasach kina Centrum Kultury oraz na stronie BILETY 24

 

Szczegóły

Date:
19 listopada 2022
Czas:
19:00 - 20:00
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Mediateka
ul. 3 Maja 57
Grodzisk Mazowiecki, 05-825 Polska
Telefon:
22 120 29 01

Inny

Wiek
dzieci, młodzież, dorośli, seniorzy