Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

“Besame mucho” – Koncertowa Mediateka

13 marca 2022 | 16:00 - 17:00

13 marca o godz.16.00 w ramach Koncertowej Mediateki poczujemy latynoski klimat!

Koncert BESAME MUCHO samym już tytułem sugeruje niezwykłe emocje, a więc pasję i temperament, czyli znane powszechnie cechy, które przypisujemy Latynosom i Hiszpanom.

Najpiękniejsze utwory z Półwyspu Iberyjskiego i Ameryki Łacińskiej zaśpiewa absolwent Konserwatorium w Mediolanie Aleksander Kamedulski – baryton, absolwent Konserwatorium im. Claudio Abbado w Mediolanie. Mimo młodego wieku śpiewał w wielu prestiżowych  salach koncertowych Europy, m.in. w Pałacu Monaco w Paryżu, Zamku Królewskim w Warszawie, Società del Giardino w Mediolanie.

Laureat konkursu Akademii Sztuki Operowej w Mediolanie. Był stypendystą siaa-foundation z Księstwa Liechtenstein. Jest obecnie uczniem solisty Teatro alla Scala – Roberto Coviello.

Naukę śpiewu rozpoczął u prof. Wiesława Bednarka. Swojemu pedagogowi towarzyszył w trakcie koncertów w całej Polsce, od najmłodszych lat zyskując uznanie publiczności. Interpretacji uczył się u znanego pianisty – Maestro Andrzeja Płonczyńskiego. Był zapraszany do występów w licznych ambasadach i pałacach, w tym Pałacu Królów Bawarii – Herkulessaal w Monachium. Jest założycielem międzynarodowej agencji artystycznej KAMEDULSKI Art Agency.

Zabrzmią energiczne tanga, subtelne bolera i optymistyczne pieśni ludowe popularne na całym świecie.

Przy fortepianie polski multiinstrumentalista – Witali Oleszkiewicz

Bezpłatne wejściówki do odbioru w Mediatece na godzinę przed koncertem, jedna osoba po okazaniu Grodziskiej Karty Mieszkańca może odebrać maksymalnie dwie wejściówki, miejsca są nienumerowane.

MEDIATEKA, GRODZISK MAZOWIECKI, UL. 3 MAJA 57

 

Szczegóły

Date:
13 marca 2022
Czas:
16:00 - 17:00
Wydarzenie kategoria: