Wakacyjne Gry Miejskie – Grodzisk Mazowiecki 2020

Mediateka wspólnie z Młodzieżową Grupą Konsultacyjną zapraszają do wzięcia udziału w Wakacyjnych Grach Miejskich.

Grając w grę “O parkach, dawnych rodach i historycznych miejscach” wybierzecie się na spacer po centrum Grodziska Mazowieckiego. Mapa poprowadzi Was od punktu do punktu. Po drodze wykonacie wiele zadań, które pozwolą Wam odgadnąć hasło.

Grę “O malarskich plenerach, zdrowiu i smakach życia” proponujemy przejechać rowerem, ponieważ zaczyna się ona w centrum Grodziska Mazowieckiego, ale później prowadzi poza miasto, przez okoliczne wsie i z powrotem do miasta.

Zadania opisane w mapach można wykonywać w dowolnej kolejności, dowolnego dnia i o dowolnej porze. Ważne, aby w efekcie odgadnąć hasło. Na graczy, którym się to uda czeka w recepcji Mediateki dyplom oraz drobny upominek.

Obie gry przeznaczone są dla wszystkich, którzy szukają pomysłu na aktywne spędzenie czasu i chcą poznać ciekawe miejsca w Grodzisku Mazowieckim i okolicach. W grę gramy do 15 września 2020 r. Mapy do gier można pobrać i wydrukować samemu lub odebrać wydrukowane wersje papierowe w recepcji Mediateki, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00. Na wszystkie dodatkowe pytania chętnie odpowiemy pod numerem telefonu 22 120 29 01.

Aby pobrać Wakacyjną Grę Miejską “O parkach, dawnych rodach i historycznych miejscach”  kliknij tu.

Aby pobrać Wakacyjną – Rowerową Grę Miejską “O malarskich plenerach, zdrowiu i smakach życia” kliknij tu.