Spotkanie klubu filmowego dla osób niewidomych i niedowidzących

Serdecznie zapraszamy na wakacyjne spotkanie klubu filmowego Słowem Widziane dla osób niewidomych i niedowidzących.

Spotykamy się w sobotę, 13 sierpnia o godz. 11.00.

Wyświetlony zostanie francusko-włosko-belgijski film “Zapiski z Toskanii”.

Elle, właścicielka sklepiku z antykami, przybywa na wykład Jamesa Millera, brytyjskiego pisarza promującego swoją najnowszą książkę. Po spotkaniu zaprasza go na wycieczkę do małego miasteczka, gdzie właścicielka kawiarni bierze ich za małżeństwo. Oboje wykorzystują to zdarzenie, by rozpocząć subtelną grę. Choć prawie się nie znają, rozmawiają o miłości, jakby byli wieloletnim małżeństwem.

Pokaz jest bezpłatny. Organizowany w ramach projektu “Krajowy zasób cyfrowych filmów z polską audiodeskrypcją dla osób niewidomych”, w związku z tym prosimy o wpisywanie się na listę obecności przed seansem.

Informujemy również, że dla wszystkich, którzy są zainteresowani wydarzeniami organizowanymi w ramach klubu filmowego “Słowem widziane” uruchomiliśmy specjalny formularz, przy pomocy którego można rejestrować się do naszego klubowego biuletynu informacyjnego. Wszystkie osoby, które się zarejestrują będą od nas otrzymywać powiadomienia e-mail o wydarzeniach organizowanych w ramach działalności klubu. Nie ominie Was wówczas żadna informacja o filmach lub spektaklach teatralnych z audiodeskrypcją, które będą wyświetlane w ramach spotkań klubowych.
Zapraszamy do rejestracji i uczestnictwa w kolejnych spotkaniach klubu filmowego.
Formularz znajduje się na stronie: http://www.stowarzyszenie04-o.pl/klub-filmowy/

Plakat informacyjny