Ruszyła VII kadencja Młodzieżowej Grupy Konsultacyjnej!

PREZYDIUM

W wyniku wyborów, które obyły się 21.09.2021 r., w skład prezydium tegorocznej kadencji MGK wchodzą: Katarzyna Wojciechowska (przewodnicząca), Zuzanna Lewandowska (wiceprzewodnicząca – sekretarz) oraz Wiktoria Kieszkowska (wiceprzewodnicząca).

 

WYDARZENIA W PAŹDZIERNIKU 2021

MGK zaprasza serdecznie na organizowane przez siebie wydarzenia październikowe: Filmowy Maraton Grozy i Grę Miejską Zombie Quest.

Filmowy Maraton Grozy (29.10.2021) to maraton trzech horrorów: „Obecność”, „Obecność 2” i „Obecność 3: Na rozkaz diabła”. Start imprezy o godzinie 18.00 w Kinie Centrum Kultury. Bilety na Filmowy Maraton Grozy w cenie 32 zł można nabyć w kasie Kina oraz w aplikacji mobilnej Poznaj Grodzisk Mazowiecki.

Z kolei Zombie Quest (30.10.2021) to porywająca gra miejska z dreszczykiem grozy. Tego wieczoru nasze miasto zmieni się nie do poznania. Legendy o zombie przestaną być jedynie zwykłymi opowiastkami, a staną się rzeczywistością…

Jeśli chcecie przeżyć przygodę pełną emocji, zapraszamy Was 30.10 o godzinie 17:00 do Poczekalni PKP w Grodzisku Mazowieckim. Wyruszycie stamtąd na grę, która wszystko zmieni…

Pamiętajcie o zabraniu ze sobą telefonu z pobraną aplikacją Poznaj Grodzisk Mazowiecki. Pomoże Wam ona przetrwać w odmienionym przez zombie mieście.

LINK DO POBRANIA APLIKACJI:
https://apps.apple.com/…/poznaj…/id1546064200…
https://play.google.com/store/apps/details…

 

Odważycie się..?