Młodzieżowa Grupa Konsultacyjna

Pan Burmistrz Tomasz Krupski zainicjował w 2015 r. współpracę z grodziską młodzieżą. Tak powstała Młodzieżowa Grupa Konsultacyjna, organ doradczy współpracujący z Burmistrzem grodziska Mazowieckiego.

W ciągu swojej działalności Grupa organizowała różnego rodzaju wydarzenia kulturalne, skierowane w szczególności do młodzieży mieszkającej w naszej gminie.

Grupa prowadzi także na Facebooku i Instagramie swój fanpage pod nazwą Młodzieżowy Grodzisk. Możecie śledzić i poznawać młodzież, ich twórczość, zainteresowania i wy możecie dzielić się swoimi talentami.

Zapraszamy na profil na Facebooku: https://www.facebook.com/MlodziezowyGrodzisk

Kontaktujcie się z MGK poprzez Messenger i inspirujcie się wzajemnie, chwalcie się swoimi umiejętnościami – ta platforma jest dla was.

 

WAKACYJNA GRA MIEJSKA

Już po raz drugi Grupa stworzyła grę wakacyjną, która w tym roku oparta jest o związane z wodą miejsca w naszej gminie. Gra oferuje dwie trasy – pieszą i rowerową. Dla osób, które wezmą udział w grze w terminie od 22 lipca do 31 sierpnia 2021 r., przewidziane są atrakcyjne nagrody!

Szczegóły umieszczone są na fanpag’ach Młodzieżowego Grodziska i Mediateki.

 

REKRUTACJA

We wrześniu 2021 roku  rusza VII kadencja Młodzieżowej Grupy Konsultacyjnej. Chcielibyśmy zaprosić do nas wszystkich młodych ludzi, którzy chcą pomóc tworzyć różnego rodzaju ciekawe wydarzenia. Od 15 sierpnia do 7 września 2021 roku będziemy czekać na Wasze listy motywacyjne. Osoby, które prześlą nam list, otrzymają od nas odpowiedzi 10 września. List możecie wysyłać na adres mailowy mlodziezowygrodzisk@gmail.com