Młodzieżowa Grupa Konsultacyjna

Pan Burmistrz Tomasz Krupski zainicjował w 2015 r. współpracę z grodziską młodzieżą. Tak powstała Młodzieżowa Grupa Konsultacyjna, organ doradczy współpracujący z Burmistrzem grodziska Mazowieckiego.

W ciągu swojej działalności Grupa organizowała różnego rodzaju wydarzenia kulturalne, skierowane w szczególności do młodzieży mieszkającej w naszej gminie.

Grupa prowadzi także na Facebooku i Instagramie swój fanpage pod nazwą Młodzieżowy Grodzisk. Możecie śledzić i poznawać młodzież, ich twórczość, zainteresowania i wy możecie dzielić się swoimi talentami.

Zapraszamy na profil na Facebooku: https://www.facebook.com/MlodziezowyGrodzisk

Kontaktujcie się z MGK poprzez Messenger i inspirujcie się wzajemnie, chwalcie się swoimi umiejętnościami – ta platforma jest dla was.

 

REKRUTACJA

We wrześniu 2021 roku  rusza VII kadencja Młodzieżowej Grupy Konsultacyjnej. Chcielibyśmy zaprosić do nas wszystkich młodych ludzi, którzy chcą pomóc tworzyć różnego rodzaju ciekawe wydarzenia. Od 15 sierpnia do 10 września 2021 roku będziemy czekać na Wasze listy motywacyjne. List możecie wysyłać na adres mailowy mlodziezowygrodzisk@gmail.com