Grodziski Chór Bogorya – tournée do Austrii i Czech
Na początku czerwca Grodziski Chór Bogorya udaje się na krótkie tournée do Austrii i Czech.
W dniach 3 i 4 czerwca wystąpi w Wiedniu,
a 6 czerwca weźmie udział w 53 Międzynarodowym Konkursie Chórów w Ołomuńcu.
Chór będzie wykonywał utwory dawnych mistrzów renesansu oraz współczesną muzykę chóralną a cappella.
Wyjazd Grodziskiego Chóru Bogorya jest dofinansowany przez Gminę Grodzisk Mazowiecki oraz Starostwo Powiatu Grodziskiego. DZIĘKUJEMY!
