Grodziski Chór Bogorya – tournée do Austrii i Czech

Na początku czerwca Grodziski Chór Bogorya udaje się na krótkie tournée do Austrii i Czech.

W dniach 3 i 4 czerwca wystąpi w Wiedniu,

a 6 czerwca weźmie udział w 53 Międzynarodowym Konkursie Chórów w Ołomuńcu.

Chór będzie wykonywał utwory dawnych mistrzów renesansu oraz współczesną muzykę chóralną a cappella.

Wyjazd Grodziskiego Chóru Bogorya jest dofinansowany przez Gminę Grodzisk Mazowiecki oraz Starostwo Powiatu Grodziskiego. DZIĘKUJEMY!

 

support: estinet.pl