- This event has passed.
Po dobrej strawie dobra i woda w stawie. Porozmawiajmy o napitkach
19 września 2023 | 18:00 - 19:00

Dworek Adama Chełmońskiego serdecznie zaprasza na spotkanie z kulturą i kuchnią wiejską pt.: Po dobrej strawie dobra i woda w stawie.
W ramach cyklu dużo mówiliśmy o jadle. Czas omówić napoje jakie pito na przełomie XIX i XX wieku. Czy rzeczywiście do podstawowych napitków należała woda, piwo i wódka?
W ramach cyklu dużo mówiliśmy o jadle. Czas omówić napoje jakie pito na przełomie XIX i XX wieku. Czy rzeczywiście do podstawowych napitków należała woda, piwo i wódka?
Wstęp wolny
