Bogoria nr 306 marzec 2021

Bogoria nr 306 marzec 2021

W marcowym wydaniu „Bogorii” informujemy m.in. o obecnej sytuacji związanej z pandemią w gminie Grodzisk oraz procesie szczepień przeciwko COVID-19, ze szczególnym uwzględnieniem działania punktu w Mediatece.

Rozmawiamy z Michałem Klonowskim, od stycznia zastępcą burmistrza Grodziska Mazowieckiego; Katarzyną Kowalewską, grodziską pisarką, której najnowsza książka „Podmiejski na koniec świata” właśnie trafiła do księgarń; Mirosławem Wardzińskim i Pawłem Wardzińskim, muzykami z zespołu Rock Union, który niedawno wydał płytę „Ja To Nie Ty”.

Relacjonujemy np. obchody 80. rocznicy likwidacji grodziskiego getta, uroczystość z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, akcję „Serce na Dłoni” i koncerty z okazji Dnia Kobiet zorganizowane przez grodziskie Centrum Kultury.

Zamieszczamy pożegnanie ks. Lucjana Rutkowskiego, wieloletniego proboszcza parafii św. Anny i dziekana dekanatu grodziskiego, Janusza Wytrykusa, utytułowanego grodziskiego sportowca, Ireny Berger, długoletniego nauczyciela Zespołu Szkół nr 1 w Grodzisku oraz Wiesławy Krupieńczyk-Łobos, artysty plastyka.

Bogoria nr 306 marzec 2021 – PDF do pobrania

Zobacz wydanie online

support: estinet.pl